Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w podróży poślubnej. Przy tej atrakcji mieli spory ubaw. "Jak dzieci"

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny podczas swojej podróży poślubnej korzystają z lokalnych atrakcji i mają przy tym sporo śmiechu. Piosenkarka pokazała na Instagramie zabawny film.
Bawią się w podróży Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w podróży poślubnej. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny podczas swojej podróży poślubnej korzystają z lokalnych atrakcji i mają przy tym sporo śmiechu. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny podczas swojej podróży poślubnej korzystają z lokalnych atrakcji i mają przy tym sporo śmiechu. Piosenkarka pokazała na Instagramie zabawny filmik. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny cieszą się swoim długo wyczekiwanym miesiącem miodowym. Piosenkarka oznajmiła, że to będzie "podróż dookoła świata", a pierwszym przystankiem jest Japonia. Para podziwia widoki i korzysta z lokalnych atrakcji. Jedną z ostatnich jest automat do przerabiania zdjęć. Trzeba przyznać, że para wykazała się niemałą kreatywnością i miała przy tym spory ubaw. "Jak dzieci" - skwitowała Marina.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny cieszą się swoim długo wyczekiwanym miesiącem miodowym. Piosenkarka oznajmiła, że to będzie "podróż dookoła świata", a pierwszym przystankiem jest Japonia. Para podziwia widoki i korzysta z lokalnych atrakcji. Jedną z ostatnich jest automat do przerabiania zdjęć. Trzeba przyznać, że para wykazała się niemałą kreatywnością i miała przy tym spory ubaw.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak dzieci - skwitowała Marina.
I dobrze, każdy z nas ma w sobie trochę dziecka - odpowiedział internauta.

Ktoś inny "docenił" urodę piłkarza:

Wojtuś jaka laleczka.

Nie wiemy czy akurat taki komplement mu się spodoba ;-).

WJ