Tomasz Karolak pozbywa się szpary między zębami?! Fani reagują histerycznie. Wtrąciła się więc Kołakowska

Tomasz Karolak zawsze czarował uśmiechem z bardzo znaczącą szparą w zębach. Viola Kołakowska właśnie umieściła w sieci zdjęcie, które sprawiło, że fani zaczęli się niepokoić o jej istnienie.
Koniec przerwy? Tomasz Karolak pozbywa się szpary między zębami?! Fani reagują histerycznie. Tomasz Karolak zawsze czarował uśmiechem z bardzo znaczącą szparą w zębach. Teraz fani zaczęli się niepokoić o jej istnienie. Tomasz Karolak zawsze czarował uśmiechem z bardzo znaczącą szparą w zębach. Viola Kołakowska właśnie umieściła w sieci zdjęcie, które sprawiło, że fani zaczęli się niepokoić o jej istnienie. Tomasz Karolak być może nie jest klasycznym przystojniakiem, ale dla wielu kobiet nadal widzi w nim "ciacho". Rzeczą, która się do tego przyczynia, jest bez wątpienia diastema, która stała się znakiem rozpoznawczym aktora. Nic więc dziwnego, że kiedy jego partnerka, Viola Kołakowska, wstawiła na Instagram zdjęcie, które sugerowało, że aktor zamierza "majstrować" przy zębach, w Internecie zawrzało. "Aparaty ortodontyczne założone, najlepiej" - czytamy u modelki. Fani domyślali się, że chodzi o zamknięcie diastemy i nie kryli rozczarowania. Na szczęście modelka szybko zareagowała i uspokoiła obserwatorów: "Będzie miał przerwę, spokojnie" - zapewniała.

Tomasz Karolak być może nie jest klasycznym przystojniakiem, ale dla wielu kobiet nadal widzi w nim "ciacho". Rzeczą, która się do tego przyczynia, jest bez wątpienia diastema, która stała się  znakiem rozpoznawczym aktora. Nic więc dziwnego, że kiedy jego partnerka, Viola Kołakowska, wstawiła na Instagram zdjęcie, które sugerowało, że aktor zamierza "majstrować" przy zębach, w Internecie zawrzało.

Aparaty ortodontyczne założone, najlepiej - czytamy u modelki.

Aparaty ortodontyczne założone #unidentunion@ # najlepiej #debiut #bestorthodontics #bestdentist #happytime # health #

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Viola Kolakowska (@violkakolakowska)

Fani domyślali się, że chodzi o zamknięcie diastemy i nie kryli rozczarowania.

Pan Tomek bez... przerwy między jedynkami nie będzie już Panem Tomkiem, a na bank nie Karolaczkiem - pisano.

Na szczęście modelka szybko zareagowała i uspokoiła obserwatorów.

Będzie miał przerwę, spokojnie - zapewniała.
Powiem szczerze, że bardzo się zmartwiłam tym aparatem u Pana Tomka, ale jak przerwa między jedynkami zostanie to spoko - czytamy w innym komentarzu.

Z tym chyba wszyscy się zgodzą. To nawet bardziej, niż spoko.

 

MK

Więcej o:
Komentarze (6)
Tomasz Karolak pozbywa się szpary między zębami?! Fani reagują histerycznie. Wtrąciła się więc Kołakowska
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 5 razy 5

  Wiadomość iż Karolak pozbywa sięszpary( nie Wiolletty Kołek) wywołała międzynarodową panikę. Odwołano szczyt NATO w Warszawie oraz mistrzostwa europy w piłce nożnej a indianie z nad Amazonki zaczeli w panice myć zęby.!!!

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  zlikwiduje szpare miedzy jedynkami bo jej przygryza w trakcie .....haaaa

 • edzia74

  Oceniono 2 razy 0

  ON jest tak obleśny że nic mu nie pomoże już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ble

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX