Antoni Królikowski na wakacjach z Kasią Sawczuk. Chwali się zdjęciem, ale ciekawszy jest opis. Nazwał ją..."Cudnie!"

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk wybrali się na wakacje do Grecji. Na Instagramie pokazali zdjęcia z podróży.
Wakacje Królikowskiego Antoni Królikowski na wakacjach z Kasią Sawczuk. Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk wybrali się na wakacje do Grecji. Na Instagramie pokazali zdjęcia z podróży. Para wybrała się na wakacje na Kretę. Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk wybrali się na wakacje do Grecji. Na Instagramie pokazali zdjęcia z podróży. Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk są razem od ponad roku i wygląda na to, że traktują ten związek bardzo poważnie. Para wybrała się na wakacje na Kretę wraz z rodziną aktora, m.in. z jego matką Małgorzatą Ostrowską-Królikowską oraz 9-letnim bratem Ksawerym. Aktor okazuje ukochanej dużo czułości. Fanom bardzo spodobało się, że w jednym z postów nazwał Kasię "Skarbeńkiem". Ostatnie zdjęcia Sawczuk wzbudziły spory niepokój, gdyż wydawała się szczuplejsza niż kiedykolwiek. Sama wokalistka najwyraźniej świetnie czuje się w swoim ciele, gdyż zamieściła sporo zdjęć w bikini. Jak się w nim prezentuje? Oceńcie sami. Internauci natomiast są zachwyceni.

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk są razem od ponad roku i wygląda na to, że traktują ten związek bardzo poważnie. Para wybrała się na wakacje na Kretę wraz z rodziną aktora, m.in. z jego matką Małgorzatą Ostrowską-Królikowską oraz 9-letnim bratem Ksawerym.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Aktor okazuje ukochanej dużo czułości. Fanom bardzo spodobało się, że w jednym z postów nazwał Kasię "Skarbeńkiem".

Cudnie tak piszesz! Skarbeniek! - skomentowano.

Ostatnie zdjęcia Sawczuk wzbudziły spory niepokój, gdyż wydawała się szczuplejsza niż kiedykolwiek. Sama wokalistka najwyraźniej świetnie czuje się w swoim ciele, gdyż zamieściła sporo zdjęć w bikini. Jak się w nim prezentuje? Oceńcie sami. Internauci natomiast są zachwyceni:

Kasia jest taka śliczna!

WJ