Bartosz Kapustka na wakacjach z dziewczyną. Ich wybór zaskakuje. "Ale wam dobrze!"

Bartosz Kapustka, tak jak większość reprezentantów Polski w piłce nożnej, rozpoczął już urlop. Razem z ukochaną wybrali całkiem nietypowe miejsce na wakacje.
Kapustka na wakacjach Bartosz Kapustka na wakacjach z dziewczyną. Nie zgadniecie, dokąd się wybrali. Bartosz Kapustka, tak jak większość reprezentantów Polski w piłce nożnej, rozpoczął już urlop. Razem z ukochaną wybrali się do... Gródka nad Dunajcem. Bartosz Kapustka, tak jak większość reprezentantów Polski w piłce nożnej, rozpoczął już urlop. Razem z ukochaną wybrali całkiem nietypowe miejsce na wakacje. Wojtek Szczęsny i Marina wybrali się w podróż dookoła świata, Artur i Sara Borucowie na Ibizę, a Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk wypoczywają w... Gródku nad Dunajcem. Pochodzący z Tarnowa piłkarz na wakacje nie zdecydował się wyjechać poza granice małopolski, ale kiedy patrzymy na zdjęcia z położonego nad Jeziorem Rożnowskim hotelu, wcale nie dziwimy się takiej decyzji. Komentujący również nie mogli nadziwić się, że po takie widoki wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę.

Wojtek Szczęsny i Marina wybrali się w podróż dookoła świata, Artur i Sara Borucowie na Ibizę, a Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk wypoczywają w... Gródku nad Dunajcem. Pochodzący z Tarnowa piłkarz na wakacje nie zdecydował się  wyjechać poza granice małopolski, ale kiedy patrzymy na zdjęcia z położonego nad Jeziorem Rożnowskim hotelu, wcale nie dziwimy się takiej decyzji.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Komentujący również nie mogli nadziwić się, że po takie widoki wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę.

Jakie Santorini, to piękna Małopolska!
Jak tam ślicznie!
Ale ci dobrze, zasłużony odpoczynek - pisali pod zdjęciem.