Weronika Rosati pierwszy raz oficjalnie z nowym partnerem. Na ściance pozowała sama, ale poza nią... NIC się nie ukryło

Weronika Rosati od kilku miesięcy spotyka się z ortopedą Robertem Śmigielskim. Para po raz pierwszy zdecydowała się na oficjalne wyjście.
Weronika Rosati z nowym partnerem Para po raz pierwszy zdecydowała się na wspólne wyjście Weronika Rosati od kilku miesięcy spotyka się z ortopedą Robertem Śmigielskim, jednak do tej pory unikali oficjalnych imprez. Na wtorkowym evencie w Salonie Moliera 2 para po raz pierwszy pokazała się razem. Na ściance gwiazda pozowała sama, jednak zakochani przez cały wieczór nie szczędzili sobie czułości, co nie umknęło uwadze fotografów. Jak wyglądała Rosati? Gwiazda miała na sobie dziewczęcą, koronkową sukienkę, która podkreślała jej delikatną urodę. Naszym zdaniem była to jedna z jej najlepszych stylizacji w ostatnim czasie. Zgadzacie się?

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotykają się już od dłuższego czasu, ale do tej pory jedyne zdjęcia, jakie udało się im wykonać, to były te robione z ukrycia przez paparazzi. Na wtorkowym evencie w Salonie Moliera 2 para po raz pierwszy pokazała się razem. Choć na ściance aktorka pozowała sama, to poza nią ukochany czule ją obejmował, co nie umknęło uwadze fotografów.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A jak Rosati się zaprezentowała? Delikatna, koronkowa sukienka była bardzo dziewczęca, ale głęboki dekolt dodawał jej pikanterii. W połączeniu z klasyczną pikowaną torebką Chanel 2.55 stworzyła jedną z najlepszych stylizacji Rosati w ostatnim czasie.

WJ