Małgorzata Rozenek na wakacjach BEZ MAKIJAŻU. Fani mają wątpliwości... "O co chodzi? Kompleksy?"

Małgorzata Rozenek wraz z narzeczonym, Radosławem Majdanem, wyjechali na wycieczkę do Francji. "Perfekcyjna" pochwaliła się fotką z plaży, na której rzekomo nie ma makijażu.
"O co chodzi? Kompleksy?" Małgorzata Rozenek na wakacjach bez makijażu. Fani mają wątpliwości... Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem, wyjechała do Francji. "Perfekcyjna" pochwaliła się fotką z plaży, na której rzekomo nie ma makijażu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan właśnie rozpoczęli wakacje. Para wybrała się w piątek samochodem na rodzinny wypad do Francji. Celebrytka umieściła już w sieci całą fotorelację i z trasy, i z samego plażowania. Jedno ze zdjęć cieszyło się szczególnym zainteresowaniem fanów, a wszystko ze względu na opis, który się pod nim znalazł. "No make up i nic mnie to nie obchodzi. Plaża, słońce i opalanie, razem we Francji" - napisała pod zdjęciem "Perfekcyjna". Pod zdjęciem w mgnieniu oka rozpętała się burza: "Nie rozumiem dlaczego pani Małgosia podkreśla, że nie ma make up-u, nie wygląda przecież naturalnie... O co chodzi? Kompleksy? Niemożliwe...". Inne fanki stawały w obronie celebrytki: "Przecież widać, że rzęsy są po prostu zrobione, co daje efekt makijażu. Brwi zadbane, widać, że jest no make up. Doszukujecie się...". "Dziewczyny, dla nas make up to puder i trochę tuszu, dla gwiazd to już codzienność, a prawdziwy make up to ten na wieczór. Niepotrzebne te dyskusje, relaks and take it easy" - stwierdziła z kolei jedna z nich, .

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan właśnie rozpoczęli wakacje. Para wybrała się w piątek samochodem na rodzinny wypad do Francji. Celebrytka umieściła już w sieci całą fotorelację i z trasy, i z samego plażowania. Jedno ze zdjęć cieszyło się szczególnym zainteresowaniem wśród fanów, a wszystko ze względu na opis, który się pod nim znalazł.

No make up i nic mnie to nie obchodzi. Plaża, słońce i opalanie, razem we Francji - napisała pod zdjęciem Perfekcyjna.

Pod zdjęciem w mgnieniu oka rozpętała się burza.

Nie rozumiem dlaczego pani Małgosia podkreśla, że nie ma make up-u, nie wygląda przecież naturalnie... O co chodzi? Kompleksy? Niemożliwe...

Inne fanki stawały w obronie gwiazdy.

Przecież widać, że rzęsy są po prostu zrobione, co daje efekt makijażu. Brwi zadbane, widać, że jest no make up. Doszukujecie się...
Dziewczyny, dla nas make up to puder i trochę tuszu, dla gwiazd to już codzienność, a prawdziwy make up to ten na wieczór. Niepotrzebne te dyskusje, relaks and take it easy - stwierdziła z kolei jedna z nich, .
Albo jest make up, albo go nie ma! Jeśli ktoś podpisuje zdjęcie no make up, to znaczy, ze nie ma ani grama makijażu na twarzy i nieważne czy jest to gwiazda, czy zwykła dziewczyna - argumentowała.

I komu tu wierzyć?

 

MK

Czy Małgorzata Rozenek dobrze wygląda w takim lekkim wydaniu?