Blake Lively W BIKINI na imprezie u Taylor Swift. Ciążowy brzuch coraz większy

Blake Lively bawiła się w wodzie mając na sobie tylko skąpy kostium kąpielowy.
Blake Lively w bikini Aktorka pojawiła się na imprezie u Taylor Swift. Ciążowy brzuszek jest coraz większy Blake Lively spodziewa się drugiego dziecka. Ciąża aktorki jest coraz bardziej widoczna, a i ona sama nie ukrywa ciążowego brzucha. Dzień Niepodległości świętowała w skąpym bikini na plaży Rhode Island w wartej 17 milionów dolarów posiadłości Taylor Swift. Mąż Ryan Reynolds nosił ciężarną żonę na rękach i czule ją całował. Zorganizowana przez Taylor Swift impreza przyciągnęła sporo sławnych osób. Na przylegającej do rezydencji plaży bawili się: Cara Delevingne, Gigi Hadid, Karlie Kloss i Ruby Rose. Nie zabrakło również chłopaka gospodyni, Toma Hiddlestona.

Blake Lively spodziewa się drugiego dziecka. Ciąża aktorki jest coraz bardziej widoczna, a i ona sama nie ukrywa ciążowego brzucha. Dzień Niepodległości świętowała w skąpym bikini na plaży Rhode Island w wartej 17 milionów dolarów posiadłości Taylor Swift. Mąż Ryan Reynolds dosłownie nosił ciężarną żonę na rękach i całował ją.

<< CIĘŻARNA BLAKE LIVELY W BIKINI >>

Zorganizowana przez Taylor Swift impreza przyciągnęła sporo sławnych osób. Na przylegającej do rezydencji plaży bawili się Cara Delevingne, Gigi Hadid, Karlie Kloss i Ruby Rose. Nie zabrakło również chłopaka gospodyni, Toma Hiddlestona.

JZ

Więcej o:
Komentarze (3)
Blake Lively W BIKINI na imprezie u Taylor Swift. Ciążowy brzuch coraz większy
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  "Ciążowy brzuch coraz większy"
  To nie zmniejsza się? Przedziwne:D

 • kgkg

  0

  zbyt wycięte bikini jak na ciąże

 • Gość: anula

  0

  Swift też ma bamboch jakby w ciąży była ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX