Paulina Sykut zdradziła płeć swojego dziecka. Wybrała już imię: Chcieliśmy, żeby było polskie i wyjątkowe

Paulina Sykut spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Prezenterka, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, nie robi jednak ze swojego odmiennego stanu tajemnicy.
Paulina Sykut zdradziła płeć dziecka Prezenterka wybrała już imię: Chcieliśmy, żeby było polskie i wyjątkowe Paulina Sykut spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Piękna prezenterka jest już w piątym miesiącu ciąży, ale nic nie wskazuje na to, aby odmienny stan miał jej przeszkodzić w pracy. W rozmowie z magazynem "Party" Sykut wyznała, że czuje się świetnie i doskonale znosi ciążę. Zdradziła również płeć oraz imię dziecka! To początek piątego miesiąca. Ja i córeczka czujemy się dobrze. Razem z mężem wybraliśmy dla niej imię Róża, bo chcieliśmy, żeby było polskie i wyjątkowe, tak jak wyjątkowa będzie ona - powiedziała Paulina Sykut. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" zapewniła też, że swoje plany powiększenia rodziny skonsultowała z przełożonymi i nie powinny mieć one wpływu na jej karierę. Kiedy mówiłam pani dyrektor Ninie Terentiew, że spodziewam się dziecka, żartowałam, że zdążę ze wszystkimi projektami, bo urodzę między ramówkami - żartuje Sykut.

Paulina Sykut niedawno zdradziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Piękna prezenterka jest już w 5. miesiącu ciąży, ale nic nie wskazuje na to, aby odmienny stan miał jej przeszkodzić w pracy.

W rozmowie z magazynem "Party" Sykut wyznała bowiem, że czuje się świetnie i doskonale znosi ciążę. Gwiazda przy okazji zdradziła też nie tylko płeć swojego dziecka - urodzi dziewczynkę! - ale również imię, jakie dla niego wybrała.

To początek piątego miesiąca. I ja i córeczka czujemy się dobrze. Razem z mężem wybraliśmy dla niej imię Róża, bo chcieliśmy, żeby było polskie i wyjątkowe, tak jak wyjątkowa będzie ona - powiedziała Paulina Sykut.

Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" zapewniła też, że swoje plany powiększenia rodziny skonsultowała z przełożonymi i nie powinny mieć one wpływu na jej karierę.

Kiedy mówiłam pani dyrektor Ninie Terentiew, że spodziewam się dziecka, żartowałam, że zdążę ze wszystkimi projektami, bo urodzę między ramówkami - żartuje Sykut.

Podoba się Wam jej wybór imienia dla córeczki?

 

IN

Czy podoba Ci się imię Róża?