Victoria i David Beckham obchodzą 17. rocznicę ślubu. I wspominają. Co za zdjęcia! Internauci: Najlepsi

Victoria i David Beckham są razem naprawdę długo. Z okazji 17 rocznicy ślubu oboje wrzucili do sieci urocze zdjęcia z ceremonii.

Victoria i David Beckham to jedna z najbardziej uroczych gwiazdorskich par. W przeciwieństwie do niektórych hollywoodzkich związków, ich przetrwał naprawdę długo. Para poznała się jeszcze w latach 90-tych, kiedy piłkarz dopiero rozkręcał swoją karierę, a Victoria była już znana jako Posh Spice. Choć nie obyło się bez kryzysów, Beckhamowie pozostali razem i wciąż wyglądają jak zakochani nastolatkowie.

W poniedziałek para świętowała 17. rocznicę ślubu. Z tej okazji obojgu zebrało się na wspomnienia, dzięki czemu i my mogliśmy sobie przypomnieć, jak małżonkowie wyglądali w dniu ślubu. Tych pełnych przepychu kreacji pewnie dziś już trochę żałują, ale nie to jest ważne. Z ich wpisów bije prawdziwa miłość!

Czuję się taka kochana i szczęśliwa. Mój najlepszy przyjaciel, moja miłość. Najbardziej uprzejmy mężczyzna, który inspiruje mnie każdego dnia. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla najlepszego męża i tatusia na całym świecie! - napisała Victoria.

 

 

Równie wzruszającą dedykację opublikował David.

Wow, dokładnie 17 lat temu wydarzyło się to... Miałem szczęście spotkać kogoś, kto ma takie same pasje i chciał tego samego w życiu... Razem stworzyliśmy czwórkę pięknych dzieci i nie mógłbym prosić o bardziej kochającą i troskliwą mamusię dla nich. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, kocham cię - czytamy na jego Instagramie.

 

Fani, tak samo jak my, mocno kibicują tej parze. Pod samym tylko zdjęciem Davida w przeciągu niecałej doby pojawiło się ponad milion polubień!

Nadal najlepsi
Gratulacje! Macie wielkie szczęście, że możecie dzielić życie z kimś, kogo naprawdę kochacie. Wielu wspólnych lat!
Wyglądacie jakbyście byli dla siebie stworzeni - czytamy w komentarzach.

Nie chcemy zapeszać, ale wydaje się, że u tej pary rozwodu obawiać się nie trzeba.

 

MK