Karolina Szostak bardzo schudła, a w nowej sesji widać to JESZCZE BARDZIEJ. Grafik zaszalał?

Karolina Szostak ostatnio mocno schudła, a w najnowszej sesji dla "VIVY!" wygląda jeszcze szczuplej niż na zdjęciach ze ścianki. Czyżby grafika trochę poniosło?

"Taniec z Gwiazdami" stał się dla Karoliny Szostak impulsem do zmian. Dzięki treningom dziennikarka sporo schudła, jednak nawet po zakończeniu programu wydaje się, że nie porzuciła aktywności fizycznej. Dowody? Może jedna z ostatnich imprez z jej udziałem, premiera kolekcji Loft 37. Szostak pojawiła się na niej w różowej sukience z Zary, wysokich kozakach i białym żakiecie. Naszym zdaniem wyglądała ŚWIETNIE.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SZOSTAK >>

Prezenterka nową sylwetkę pochwaliła się też w ostatniej "VIVIE!". Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń, że sporo zrzuciła, ale widać też, że jej ciało zostało nieco wygładzone przez grafika.

Karolina Szostak, viva, viva!Okładka 'VIVA!' nr 13(560)/ Fot. Marlena Bielińska/Move/Prod. Paulina Aleksiejuk

Sesja była dołączona do obszernego wywiadu przeprowadzonego przez Piotra Najsztuba. Dziennikarka opowiedziała, że nigdy nie miała kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Nawet, gdy ważyła więcej.

Moja mama zawsze mi mówiła, że ciało kobiety o takiej figurze jak nasza, niewciśnięte w sukienki, spodnie itd., zupełnie inaczej się układa. Garsonki, marynarki, kurtki zaburzają nasze proporcje. (...) Moja figura wymaga po prostu odpowiedniego ubrania, w stylu lat 50., jak Marilyn Monroe...
Ona nie miała chyba twojej figury - pytał Najsztub.
Oczywiście, że miała! Miała biust, megatalię, którą u mnie widać, dopiero jak mam odpowiednie ubranie i biodra - to jest to samo.

Karolina Szostak , Andrej Mosejcuk KAPIF.pl

 

"Taniec z Gwiazdami" - jak sama mówi - był dla niej okazją, "by się sprawdzić". Jednak w rzeczywistości pomógł nie tylko jej, lecz także innym kobietom.

Byłam w szoku, że tyle osób mi kibicuje i chce mnie oglądać. Cieszyłam się dużą sympatią kobiet ze względu na swoją fizjonomię, że nie jestem chudą lalką z okładki, nie noszę rozmiaru zero itd. Więc dużo kobiet się ze mną identyfikowało i myślało sobie: O, fajnie, taka nawet nie za chuda, a występuje w telewizji i tańczy w "Tańcu z Gwiazdami". Kobietom to daje dużą nadzieję i zdecydowanie lepiej się wtedy czują - mówiła Szostak w tym samym wywiadzie.

Plotek.pl

 

ZI