Agustin Egurrola ma nową dziewczynę? To uczestniczka "YCD"! "Zamykali się w sali". Komentuje Tyrka. Ostro!

Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się w połowie zeszłego roku. Jak donosi "Twoje Imperium", choreograf znalazł już nową miłość.
Nowa miłość Egurroli? Agustin Egurrola ma nową dziewczynę? To uczestnika "YCD"! Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się w połowie zeszłego roku. Jak donosi "Twoje Imperium", choreograf znalazł już nową miłość. Agustin Egurrola i Nina Tyrka byli parą przez siedem lat. Mają córkę Carmen. Rozstali się w zgodzie, nie komentując publicznie przyczyn rozstania. Mówiło się o tym, że choreograf "dusił się w związku", a tancerka miała dość niezdecydowania Egurroli. Kilka miesięcy później juror "Mam talent" wyznał na antenie, że czuje się samotny i zaczęto nawet spekulować o tym, że para da sobie kolejną szansę. Tymczasem "Twoje Imperium" donosi, że choreograf już znalazł nową miłość. Ma być nią 26-letnia Paulina Kubicka, uczestniczka ostatniej edycji "You Can Dance". Z Egurrolą znała się już wcześniej - pracuje jako asystentka menedżerki w jego szkole tańca. Plotki zaczęły się od płomiennej salsy, która zatańczyli wspólnie w programie. "Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się do tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Agustinem z Egurrolą. Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurrola krzyknął: Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali!". Wszyscy byliśmy zniesmaczeni" - cytuje jednego z tancerzy zatrudnionych w szkole choreografa tygodnik "Twoje Imperium". "Twoje Imperium" zwróciło się z prośbą o komentarz do samego zainteresowanego, ale ten nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. Co ciekawe, bardziej rozmowna była Nina Tyrka. Tancerka przyznała, że wie o nowym związku ojca jej córki: - Nie żyję w izolacji i mnóstwo różnych informacji do mnie dociera. Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni daleko nie szukał... - powiedziała.

Agustin Egurrola i Nina Tyrka byli parą przez siedem lat. Wspólnie wychowują córkę Carmen. Rozstali się w zgodzie, nie komentując publicznie przyczyn rozstania. Mówiło się o tym, że choreograf "dusił się w związku", a tancerka miała dość niezdecydowania Egurroli. Kilka miesięcy później juror "Mam talent" wyznał na antenie, że czuje się samotny i zaczęto nawet spekulować o tym, że para da sobie kolejną szansę.

Tymczasem "Twoje Imperium" donosi, że choreograf już znalazł nową miłość. Ma być nią 26-letnia Paulina Kubicka, uczestniczka ostatniej edycji "You Can Dance". Z Egurrolą znała się już wcześniej - pracuje jako asystentka menedżerki w jego szkole tańca.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA TANCERKI >>

 

Plotki zaczęły się od płomiennej salsy, która zatańczyli wspólnie w programie.

Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się do tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Agustinem z Egurrolą. Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurrola krzyknął: Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali!". Wszyscy byliśmy zniesmaczeni - cytuje jednego z tancerzy zatrudnionych w szkole choreografa tygodnik.

"Twoje Imperium" zwróciło się z prośbą o komentarz do samego zainteresowanego, ale ten nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. Co ciekawe, bardziej rozmowna była Nina Tyrka. Tancerka przyznała, że wie o nowym związku ojca jej córki.

Nie żyję w izolacji i mnóstwo różnych informacji do mnie dociera. Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni  daleko nie szukał... - powiedziała.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola rozstali się. W "Mam talent" mówił, że jest nieszczęśliwy. Teraz? "Można go spotkać pod jej blokiem"

 

EK