Agustin Egurrola ma nową dziewczynę? To uczestniczka "YCD"! "Zamykali się w sali". Komentuje Tyrka. Ostro!

Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się w połowie zeszłego roku. Jak donosi "Twoje Imperium", choreograf znalazł już nową miłość.
Nowa miłość Egurroli? Agustin Egurrola ma nową dziewczynę? To uczestnika "YCD"! Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się w połowie zeszłego roku. Jak donosi "Twoje Imperium", choreograf znalazł już nową miłość. Agustin Egurrola i Nina Tyrka byli parą przez siedem lat. Mają córkę Carmen. Rozstali się w zgodzie, nie komentując publicznie przyczyn rozstania. Mówiło się o tym, że choreograf "dusił się w związku", a tancerka miała dość niezdecydowania Egurroli. Kilka miesięcy później juror "Mam talent" wyznał na antenie, że czuje się samotny i zaczęto nawet spekulować o tym, że para da sobie kolejną szansę. Tymczasem "Twoje Imperium" donosi, że choreograf już znalazł nową miłość. Ma być nią 26-letnia Paulina Kubicka, uczestniczka ostatniej edycji "You Can Dance". Z Egurrolą znała się już wcześniej - pracuje jako asystentka menedżerki w jego szkole tańca. Plotki zaczęły się od płomiennej salsy, która zatańczyli wspólnie w programie. "Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się do tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Agustinem z Egurrolą. Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurrola krzyknął: Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali!". Wszyscy byliśmy zniesmaczeni" - cytuje jednego z tancerzy zatrudnionych w szkole choreografa tygodnik "Twoje Imperium". "Twoje Imperium" zwróciło się z prośbą o komentarz do samego zainteresowanego, ale ten nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. Co ciekawe, bardziej rozmowna była Nina Tyrka. Tancerka przyznała, że wie o nowym związku ojca jej córki: - Nie żyję w izolacji i mnóstwo różnych informacji do mnie dociera. Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni daleko nie szukał... - powiedziała.

Agustin Egurrola i Nina Tyrka byli parą przez siedem lat. Wspólnie wychowują córkę Carmen. Rozstali się w zgodzie, nie komentując publicznie przyczyn rozstania. Mówiło się o tym, że choreograf "dusił się w związku", a tancerka miała dość niezdecydowania Egurroli. Kilka miesięcy później juror "Mam talent" wyznał na antenie, że czuje się samotny i zaczęto nawet spekulować o tym, że para da sobie kolejną szansę.

Tymczasem "Twoje Imperium" donosi, że choreograf już znalazł nową miłość. Ma być nią 26-letnia Paulina Kubicka, uczestniczka ostatniej edycji "You Can Dance". Z Egurrolą znała się już wcześniej - pracuje jako asystentka menedżerki w jego szkole tańca.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA TANCERKI >>

 

Plotki zaczęły się od płomiennej salsy, która zatańczyli wspólnie w programie.

Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się do tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Agustinem z Egurrolą. Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurrola krzyknął: Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali!". Wszyscy byliśmy zniesmaczeni - cytuje jednego z tancerzy zatrudnionych w szkole choreografa tygodnik.

"Twoje Imperium" zwróciło się z prośbą o komentarz do samego zainteresowanego, ale ten nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. Co ciekawe, bardziej rozmowna była Nina Tyrka. Tancerka przyznała, że wie o nowym związku ojca jej córki.

Nie żyję w izolacji i mnóstwo różnych informacji do mnie dociera. Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni  daleko nie szukał... - powiedziała.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola rozstali się. W "Mam talent" mówił, że jest nieszczęśliwy. Teraz? "Można go spotkać pod jej blokiem"

 

EK

Więcej o:
Komentarze (49)
Agustin Egurrola ma nową dziewczynę? To uczestniczka "YCD"! "Zamykali się w sali". Komentuje Tyrka. Ostro!
Zaloguj się
 • Gość: misia

  Oceniono 11 razy 11

  Babcie mówią, że na nieszczęściu innych swojego szczęścia się nie buduje. Może spotkać ją ten sam los. Poza tym , zdradził raz, zdradzi następny. Samo życie

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  wytrzepie babę z każdej strony i zmieni sobie na nowszy model ---byczek fernando.

 • Gość: mart

  Oceniono 5 razy 5

  No cóż .Facet dopbiega chyba do 50 tki.Próbuje się odmłodzić,a w rezulacie wyglada na jej ojca.Chłopy,barany ,nie zostawiajcie swoich kobiet dla byle kogo bo wam coś nie pasuje.barany,oj barany...

 • Gość: aniqa

  Oceniono 4 razy 4

  Oj to zenada jak Augustin reagowal zawsze na sliczne dziewczyny na castingach.
  Wybralby każdą ktora tylko pokaze ciało,powygina sie itd
  To taki pies na baby
  Przystojny jeszcze jest ale jak on sie zachowuje

  P.Nina to sliczna kobieta
  Matka jego córeczki
  A on co..kazda mu sie podoba

  Ktos napisal o nim byczek Fernando
  Trafne okreslenie

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 6 razy 4

  Ale ma niskie podwozie,porażka totalna,nie znoszę lasek z krótkimi nogami.

 • Gość: bebe

  Oceniono 6 razy 4

  Nowa dziewczyna bardzo przeciętna, nieciekawa, małe oczy i solidne (czytaj: grube) nogi (zdj.w krótkich spodenkach)... Nina duuuużo lepsza, atrakcyjniejsza, no ale kolesiowi zachciało się odmiany, nowego modelu... typowe dla facetów w jego wieku...

 • awonek

  Oceniono 4 razy 4

  Paulina była w ósmej edycji, a ostatnio była dziewiąta. Przenieście do plotka gimnazjalistów, to będziecie na bieżąco.

 • beatkawro

  Oceniono 3 razy 3

  Nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu. A poza tym, za stary dla ciebie dziewczyno. Grozi ci zatrucie starymi j...mi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX