Kourtney Kardashian w 4. ciąży? Zdjęcia z plaży rozwiewają wątpliwości. Kostium skąpy, a jej figura... Wszystko już jasne

Kourtney Kardashian przez niektórych jest uważana za najbardziej seksowną z sióstr Kardashian. Ostatnie zdjęcia z plaży tylko potwierdzają, jak bardzo zasługuje na to miano.
Kourtney w formie Kourtney Kardashian w 4. ciąży? Zdjęcia z plaży rozwiewają wątpliwości. Kourtney Kardashian jest uważana za najbardziej seksowną z sióstr Kardashian. Ostatnie zdjęcia z plaży tylko potwierdzają, jak bardzo zasługuje na to miano. Kourtney Kardashian przez niektórych jest uważana za najbardziej seksowną z sióstr Kardashian. Ostatnie zdjęcia z plaży tylko potwierdzają, jak bardzo zasługuje na to miano. Kourtney Kardashian, po zakończeniu toksycznego związku ze Scottem Disickiem, wyraźnie schudła. Być może to ze względu na stres, być może postanowiła po prostu skupić się na sobie. Ostatnio jednak coraz częściej znów widywana jest z "Lordem", a parę dni temu pojawiły się nawet plotki o kolejnej ciąży. Metamorfoza Kourt nie umknęła uwadze mediów. Co chwilę możemy podziwiać gwiazdę w seksownych stylizacjach, które podkreślają jej nową figurę. Jeszcze lepiej, co rozumie się samo przez się, siostra Kim prezentuje się w strojach plażowych, a te ma okazję wkładać nad wyraz często. Niedawno Kourtney udała się z dziećmi i znajomymi na plażę. Scott najwyraźniej tym razem nie został zaproszony. Cała ekipa wypoczywała na leżakach i taplała się w wodzie. Powiedzieć, że w wężowym monokini celebrytka wyglądała perfekcyjnie, to za mało. Młoda mama była po prostu bezkonkurencyjna. "W świetnej formie w rzeczy samej: Kourtney chwaliła się swoją niesamowitą, szczupłą, ale i kształtną figurą w jednoczęściowym stroju, który eksponował jej nagie plecy" - czytamy w "Daily Mail". Czy zdjęcia z plaży utną niedawne plotki o kolejnej ciąży? Niekoniecznie. Podobno to dopiero czwarty tydzień. Wkrótce okaże się, czy Kourtney znowu przyjdzie się pożegnać ze swoim idealnym ciałem na dziewięć miesięcy.

Kourtney Kardashian, po zakończeniu toksycznego związku ze Scottem Disickiem, wyraźnie schudła. Być może to ze względu na stres, być może postanowiła po prostu skupić się na sobie. Ostatnio jednak coraz częściej znów widywana jest z "Lordem", a parę dni temu pojawiły się nawet plotki o kolejnej ciąży.

Metamorfoza Kourt nie umknęła uwadze mediów. Co chwilę możemy podziwiać gwiazdę w seksownych stylizacjach, które podkreślają jej nową figurę. Jeszcze lepiej, co rozumie się samo przez się, siostra Kim prezentuje się w strojach plażowych, a te ma okazję wkładać nad wyraz często.

Niedawno Kourtney udała się z dziećmi i znajomymi na plażę. Scott najwyraźniej tym razem nie został zaproszony. Cała ekipa wypoczywała na leżakach i taplała się w wodzie. Powiedzieć, że w wężowym monokini celebrytka wyglądała perfekcyjnie, to za mało. Młoda mama była po prostu bezkonkurencyjna.

W świetnej formie w rzeczy samej: Kourtney chwaliła się swoją niesamowitą, szczupłą, ale i kształtną figurą w jednoczęściowym stroju, który eksponował jej nagie plecy - czytamy w "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Czy zdjęcia z plaży utną niedawne plotki o kolejnej ciąży? Niekoniecznie. Podobno to dopiero czwarty tydzień. Wkrótce okaże się, czy Kourtney znowu przyjdzie się pożegnać ze swoim idealnym ciałem na dziewięć miesięcy.

 

MK