Doda kpi z wpadki w "Pytaniu na Śniadanie". Fanka: Jak można śmiać się z cudzego nieszczęścia?!

Doda skomentowała wpadkę z udziałem Marzeny Rogalskiej w typowy dla siebie sposób.
Doda o wpadce w "PnŚ" Doda też kpi z wpadki w "Pytaniu na Śniadanie". Doda skomentowała wpadkę z udziałem Marzeny Rogalskiej w typowy dla siebie sposób. Zamieściła prześmiewczy rysunek, którego "Bohaterem" jest Pan Ząbek. Doda skomentowała wpadkę z udziałem Marzeny Rogalskiej w typowy dla siebie sposób. "Pytanie na Śniadanie" i jego prowadząca, Marzena Rogalska, zostali w miniony weekend bohaterami kolejnego internetowego hitu. Wszystko przez niefortunną wpadkę podczas wykonywania magicznego triku, która skończyła się rzekomym zranieniem dziennikarki w dłoń. Magiczny trik iluzjonisty o pseudonimie Pan Ząbek rozszedł się po sieci w tempie błyskawicy i zwrócił nawet uwagę samej Dody! Gwiazda podzieliła się na Instagramie zabawną grafiką, na której widać inny, jeszcze bardziej "nieudany trik". Chociaż większość fanów Dody doceniła jej poczucie humoru, to jedna fanka bardzo ostro ją skrytykowała! "Ty masz coś z głową?! Czy co? Bo nie wiem?! Jak można śmiać się z czyjegoś nieszczęścia?! Postaw się na miejscu Marzeny Rogalskiej... Czy ty w ogóle myślisz, bo wydaje mi się, że nie! I chyba mam rację... Kiedyś cię lubiłam. Kiedyś, bo teraz nie" - napisała internautka. Sama Doda wprawdzie nic nie odpowiedziała, ale w obronę szybko wzięli ją fani: "Dziecko drogie, każdy się z tego śmieje bo BYŁO TO ŚMIESZNE" - odparł jeden z nich. Myślicie, że Doda rzeczywiście wykazała się brakiem delikatności? A może to fance zabrakło dystansu?

"Pytanie na Śniadanie" i jego prowadząca, Marzena Rogalska, zostali w miniony weekend bohaterami kolejnego internetowego hitu. Wszystko przez niefortunną wpadkę podczas wykonywania magicznego triku, która skończyła się rzekomym zranieniem dziennikark iw dłoń.

Magiczny trik iluzjonisty o pseudonimie Pan Ząbek rozszedł się po sieci w tempie błyskawicy i zwrócił nawet uwagę samej Dody!

Gwiazda podzieliła się na Instagramie zabawną grafiką, na której widać inny, jeszcze bardziej "nieudany trik".

Gwóźdź programu ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Chociaż większość fanów Dody doceniła jej poczucie humoru, to jedna fanka bardzo ostro ją skrytykowała!

Ty masz coś z głową?! Czy co? Bo nie wiem?! Jak można śmiać się z czyjegoś nieszczęścia?! Postaw się na miejscu Marzeny Rogalskiej... Czy ty w ogóle myślisz, bo wydaje mi się, że nie! I chyba mam rację... Kiedyś cię lubiłam. Kiedyś, bo teraz nie - napisała internautka.

Sama Doda wprawdzie nic nie odpowiedziała, ale w obronę szybko wzięli ją fani:

Dziecko drogie, każdy się z tego śmieje bo BYŁO TO ŚMIESZNE - odparł jeden z nich.

Myślicie, że Doda rzeczywiście wykazała się brakiem delikatności? A może to fance zabrakło dystansu?

 

IN