Krystian Wieczorek bierze ślub! Wybrankę poznał na planie "M jak Miłość". "Zakochali się po miesiącu"

Krystian Wieczorek dotychczas miał dosyć burzliwe życie uczuciowe. Jak donoszą media, ta sytuacja wkrótce się zmieni.
Wieczorek się żeni Krystian Wieczorek bierze ślub! Wybrankę poznał na planie "M jak Miłość". Krystian Wieczorek znalazł nową kandydatkę na żonę - donosi "Show". Ma być nią 24-letnia Maria Szafirska, którą poznał na planie "M jak Miłość". Krystian Wieczorek dotychczas miał dosyć burzliwe życie uczuciowe. Jak donoszą media, ta sytuacja wkrótce się zmieni. Krystian Wieczorek, tuż przed przeprowadzką z Gdyni do Warszawy, zakończył swój dziesięcioletni związek z Dorotą Androsz. Para zeszła się po dwóch latach, mówiono nawet o zaręczynach, ale wkrótce potem znów doszło do rozstania. Jak donosi magazyn "Show", Wieczorek znalazł nową kandydatkę na żonę. Ma być nią 24-letnia Maria Szafirska, którą poznał na planie "M jak Miłość". Co ciekawe, tam również połączył ich romantyczny wątek. "Odkąd pogodna Marysia dołączyła do ekipy, Krystian był pod jej ogromnym urokiem. Zakochał się w niej już po miesiącu. Oboje są pewni swojego uczucia" - donosił wcześniej tygodnik "Na Żywo". Para mieszka razem w Łodzi, a ślub ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu: "Planują się pobrać już niebawem. Uroczystość ma odbyć się w lipcu, w miejscowości, z której pochodzi mama Marii" - czytamy w magazynie. Gratulujemy!

Krystian Wieczorek, tuż przed przeprowadzką z Gdyni do Warszawy, zakończył swój dziesięcioletni związek z Dorotą Androsz. Para zeszła się po dwóch latach, mówiono nawet o zaręczynach, ale wkrótce potem znów doszło do rozstania. Jak donosi magazyn "Show", Wieczorek znalazł nową kandydatkę na żonę. Ma być nią 24-letnia Maria Szafirska, którą poznał na planie "M jak Miłość". Co ciekawe, tam również połączył ich romantyczny wątek.

Odkąd pogodna Marysia dołączyła do ekipy, Krystian był pod jej ogromnym urokiem. Zakochał się w niej już po miesiącu. Oboje są pewni swojego uczucia - donosił wcześniej tygodnik "Na Żywo".

Para mieszka razem w Łodzi, a ślub ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu.

Planują się pobrać już niebawem. Uroczystość ma odbyć się w lipcu, w miejscowości, z której pochodzi mama Marii - czytamy w magazynie.

Gratulujemy!

 

 

EK

Więcej o:
Komentarze (11)
Krystian Wieczorek bierze ślub! Wybrankę poznał na planie "M jak Miłość". "Zakochali się po miesiącu"
Zaloguj się
 • Gość: Monika

  Oceniono 1 raz 1

  Macie takie informacje, że aż w boczku ściska, ciekawe kto wam je zapodał. Jeśli to takie wiadome to piszcie o szczegółach, bo takie ogólniki, to można o każdym wysnuć, że ktoś z kimś, gdzieś.

 • Gość: Łodzianka

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Krystianie dużo szczęścia i powodzenia.Niech Pan walczy o inne role bo "M jak Miłość " załatwi Pana jak "Stawka....." Mikulskiego

 • Gość: Stanislaws

  Oceniono 1 raz 1

  Gratulacje oglądam m jak miłość i jest z was fajna para

 • Gość: ewa

  Oceniono 2 razy 0

  17 lat starszy,problemy zdrowotne- ciekawe długo młoda dziewczyna wytrwa w takim związku

 • Gość: DD

  0

  dobrzy jesteście ślub już był w sobotę :D

 • Gość: alFred

  0

  "Gwiazdor M jak Miłość"
  ============
  hihihihihihihi

 • Gość: Olo

  Oceniono 2 razy 0

  Gdzie masz oczy?I tak cię zostawi.

 • Gość: oswietleniowiec

  Oceniono 1 raz -1

  Ja bym go jeszcze przyruchal.

 • Gość: megi

  Oceniono 3 razy -1

  ciute lepsza od serialowej żony-kluchy Ostałowskiej ale i tak porażka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX