Penelope Cruz na spacerze z dziećmi. To bardzo rzadki widok. A mała Luna? Coraz bardziej przypomina mamę

Penelope Cruz bardzo dba o swoją prywatność, jednak, jak się okazuje, nie zawsze jej to wychodzi. Fotografom udało się zrobić parę zdjęć, kiedy aktorka przechadzała się z Leo i Luną po Montrealu.

Penelope Cruz, w porównaniu do innych gwiazd wielkiego formatu, prowadzi bardzo "normalne" życie. Rzadko pojawia się na ściankach, a jeszcze rzadziej pokazuje czy nawet mówi o swojej rodzinie - mężu Javierze Bardemie i dwójce dzieci, które z nim ma. Kiedy jednak już się otwiera na bardziej prywatne tematy, podkreśla, jak ważne jest dla niej macierzyństwo. Tak aktorka mówiła o swoich pociechach we wrześniu 2015 roku w wywiadzie dla The Guardian:

Nic nie przebije rozmowy z dzieckiem. Największe uczucia, jakich doświadczyłam, wywodzą się ze sposobu, w jaki moje dzieci na mnie patrzą. Bycie matką to patrzenie na życie z innej perspektywy, jakby się znów było dzieckiem. Nawet twój związek z naturą się zmienia. To tak, jakbyś mogła zobaczyć drzewo nowymi oczami.

Ostatnio paparazzi mieli rzadką okazję przyłapać Cruz z 5-letnim Leo i 3-letnią Luną na spacerze w Montrealu. Dzieci aktorskiej pary są już naprawdę duże! Już teraz widać, że urodą nie będą ustępować znanym rodzicom.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

MK