Agnieszka Włodarczyk BEZ MAKIJAŻU. "Mam nadzieję, że nie straszę". Fani błyskawicznie odpowiedzieli

Agnieszka Włodarczyk przyzwyczaiła nas do swojego dopracowanego w każdym calu wizerunku. Jej ostatnie zdjęcie na Instagramie, na którym aktorka nie ma na sobie ani grama makijażu, to bardzo odważny krok, który zdecydowanie popłacił. Gwiazda bez make-upu wygląda kwitnąco!

Agnieszka Włodarczyk w show-biznesie nie ma lekko. Media co chwilę rozpisują się, że aktorka, mimo młodego wieku (zbyt) często korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, czemu zresztą sama zainteresowana wcale nie zaprzecza. W marcu tego roku mówiła w "Pytaniu na śniadanie", że urodę uważa za swój największy skarb, dlatego bardzo o nią dba inwestując chociażby w różnego typu zabiegi. Aktorka jednak musi być już zmęczona ciągłymi komentarzami na temat swojego wyglądu, czemu wyraz dała na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na Instagramie.

Na pięknej fotce widzimy gwiazdę... bez grama makijażu. Choć aktorka zazwyczaj widywana jest w mocnym make-upie, pod zdjęciem zapewniła, że tak naprawdę woli swoje bardziej naturalne oblicze.

Mam dosyć tego plastiku, naturalna kobieta, nie lubię makijażu na co dzień, make-up kojarzy mi się z pracą, jeszcze nie raz zobaczycie mnie bez makijażu, mam nadzieję, że nie straszę - napisała Włodarczyk, używając hashtagów.

Fani byli zachwyceni takim wcieleniem aktorki i zasypali ją pozytywnymi komentarzami, komplementując jej urodę.

Piękne kobiety nie potrzebują makijażu na co dzień. O straszeniu nie ma mowy.
Naturalna! To jest piękne.
#nomakeup najlepiej -  czytamy.

Włodarczyk bardzo ucieszyła się z tylu miłych słów i postanowiła nawet podziękować fanom.

Kochani jesteście <3 - napisała w komentarzach.

A Wy w jakim wydaniu wolicie aktorkę?

 

MK