Marina Łuczenko świętuje 27 urodziny. Wśród gości same gwiazdy. Ale lepsze to, gdzie wybrała się później

Marina i Wojtek Szczęsny w końcu mają czas tylko dla siebie. Plany na najbliższe tygodnie mają już dopięte na ostatni guzik.
Marina Łuczenko świętuje 27. urodziny Wśród gości same gwiazdy. Ale lepsze to, gdzie wybrała się później Marina i Wojtek Szczęsny w końcu mają czas tylko dla siebie. Plany na najbliższe tygodnie mają już dopięte na ostatni guzik. Marina Łuczenko-Szczęsna nie mogła długo nacieszyć się mężem po ich bajkowym ślubie, który odbył się w maju tego roku. Wojciech Szczęsny jako główny bramkarz polskiej reprezentacji musiał od razu wrócić do trenowania. Teraz, kiedy Polska odpadła z turnieju, małżonkowie mają w końcu czas na wypoczynek i rozrywkę. Fiestę rozpoczęli od hucznego świętowania 27. urodzin piosenkarki. Zdjęciem z imprezy podzielił się Maciej Zakościelny. Prawdopodobnie fotka została zrobiona właśnie na urodzinach, a wśród gości znalazł się też Marcin Gortat. - Z wczorajszego wieczoru. Straszne nudy, więc dziś już wolę z domu nie wychodzić - zażartował aktor. Sama Marina nie pochwaliła się tym, jak spędziła sobotni wieczór, ale na swoim Instagramie umieściła jeszcze lepsze zdjęcie. Zgodnie z tym, jak je podpisała, piosenkarka i jej mąż wybrali się właśnie w podróż dookoła świata! - No to lecimy! Podróż poślubna dookoła świata w moje 27. urodziny. Pierwszy przystanek JP - napisała. Pod skrótem JP kryje się Japonia. Z kolei spostrzegawczy fani dostrzegli na biletach lotniczych miasto, do którego udaje się para - to Tokio, co widać na zbliżeniu. Czekamy na zdjęcia i filmiki z wyprawy - na pewno będzie co podziwiać.

Marina Łuczenko-Szczęsna nie mogła długo nacieszyć się mężem po ich bajkowym ślubie, który odbył się w maju tego roku. Wojciech Szczęsny jako główny bramkarz polskiej reprezentacji musiał od razu wrócić do trenowania. Teraz, kiedy Polska odpadła z turnieju, małżonkowie mają w końcu czas na wypoczynek i rozrywkę. Fiestę rozpoczęli od hucznego świętowania 27. urodzin piosenkarki. Zdjęciem z imprezy podzielił się Maciej Zakościelny. Prawdopodobnie fotka została zrobiona właśnie na urodzinach, a wśród gości znalazł się też Marcin Gortat.

Z wczorajszego wieczoru. Straszne nudy, więc dziś już wolę z domu nie wychodzić - zażartował aktor.

Sama Marina nie pochwaliła się tym, jak spędziła sobotni wieczór, ale na swoim Instagramie umieściła jeszcze lepsze zdjęcie. Zgodnie z tym, jak je podpisała, piosenkarka i jej mąż wybrali się właśnie w podróż dookoła świata!

No to lecimy! Podróż poślubna dookoła świata w moje 27. urodziny. Pierwszy przystanek JP - napisała.

Pod skrótem JP kryje się Japonia.

 

Wpis Mariny Łuczenko-Szczęsnej Instagram.com/marina_official

 

Z kolei spostrzegawczy fani dostrzegli na biletach lotniczych miasto, do którego udaje się para - to Tokio, co widać na zbliżeniu.

 

Zdjęcia na profilu Mariny Łuczenko-Szczęsnej Instagram.com/marina_official

 

Czekamy na zdjęcia i filmiki z wyprawy - na pewno będzie co podziwiać.

 

MK