Paulina Sykut rodzi w październiku. Co z "Tańcem z gwiazdami"? Nina Terentiew zabiera głos

Paulina Sykut dopiero co przejęła schedę w "Tańcu z Gwiazdami" po Annie Głogowskiej. Pogodynka nie zamierza jednak rezygnować z funkcji gospodyni, mimo zbliżającego się rozwiązania.
Paulina Sykut i ciąża Nina Terentiew zabiera głos Paulina Sykut dopiero co przejęła schedę w "Tańcu z Gwiazdami" po Annie Głogowskiej. Pogodynka nie zamierza jednak rezygnować z funkcji gospodyni, mimo zbliżającego się rozwiązania. Paulina Sykut jest w 5. miesiącu ciąży. Ta wiadomość gruchnęła w mediach pod koniec czerwca. Choć to nowiny bardzo radosne, pozostało pytanie, co ze zobowiązaniami zawodowymi pogodynki? Niedawno rozpoczęła nowy rozdział w swojej karierze zastępując Annę Głogowską w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami". Jak dowiedział się Fakt.pl przypadający na październik termin porodu nie stanowi najmniejszej przeszkody w pracy. Paulina nie widzi w tym problemu i jak zwykle poprowadzi program - powiedziała tabloidowi Nina Terentiew. Sykut potwierdziła te słowa. Kto powiedział, że kobiety w ciąży muszą iść na przymusowy urlop?! Ja się świetnie czuję, rozkwitam dlatego nie ma się czym martwić. Dbam o siebie co przekłada się na moje samopoczucie. Widzowie będą mogli podziwiać moje krągłości, co pewnie będzie dla nich ciekawym urozmaiceniem - czytamy wypowiedź Sykut w tym samym artykule. Znając modowe wyczucie Sykut, przeczuwamy, że wraz ze stylistkami zamieni tę edycję show w prawdziwą rewię mody dla pań w ciąży! Trzymamy jednak kciuki przede wszystkim nie za kreacje, co dobre samopoczucie.

Paulina Sykut jest w 5. miesiącu ciąży.  Ta wiadomość gruchnęła w mediach pod koniec czerwca. Choć to nowiny bardzo radosne, pozostało pytanie, co ze zobowiązaniami zawodowymi pogodynki? Niedawno rozpoczęła nowy rozdział w swojej karierze zastępując Annę Głogowską w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami". Jak dowiedział się Fakt.pl przypadający na październik termin porodu nie stanowi najmniejszej przeszkody w pracy.

Paulina nie widzi w tym problemu i jak zwykle poprowadzi program - powiedziała tabloidowi Nina Terentiew.

Sykut potwierdziła te słowa.

Kto powiedział, że kobiety w ciąży muszą iść na przymusowy urlop?! Ja się świetnie czuję, rozkwitam dlatego nie ma się czym martwić. Dbam o siebie co przekłada się na moje samopoczucie. Widzowie będą mogli podziwiać moje krągłości, co pewnie będzie dla nich ciekawym urozmaiceniem - czytamy wypowiedź Sykut w tym samym artykule.

Znając modowe wyczucie Sykut przeczuwamy, że wraz ze stylistkami zamieni tę edycję show w prawdziwą rewię mody dla pań w ciąży! Trzymamy jednak kciuki przede wszystkim nie za kreacje, co dobre samopoczucie.

ZI