Duża Ania robi remont. W TAKIM stroju. Fan się śmieje: Kto tak pozuje? Szybko odpowiedziała

"Mama zrobiła mi kilka zdjęć". Rozumiemy, rzadko kiedy ktoś zabiera się do remontu w takim stroju (albo bez niego).

Po odejściu z "Warsaw Shore" życie w sieci Dużej Ani nie umarło. Ostatnio dziewczyna wrzuciła na Isntagram zdjęcie z domu swojej mamy, w którym robi remont. Fakt, że robi remont, jest kluczowy i należy go podkreślić, bowiem poza i strój o tym nie pozwoliłyby się tego domyślić.


Być może też należycie do grupy, której zdjęcie wydaje się nieco sztuczne i robione pod publiczkę. Jeden z internautów wyśmiał cały pomysł i fotografię Dużej Ani. Ta nie omieszkała dać mu dosadnej odpowiedzi.

Remont w stringach, gratuluję - napisał internauta pod zdjęciem.
Jeżeli to są stringi, to również w Twojej głowie jest brak mózgu, a jedyna zawartość to sznurek z owych stringów trzymający uszy - odpisała Duża Ania.
Tak wygląda, to tak piszę, kto remontuje i pozuje przy tym, pozoranci - odciął się użytkownik.
Szkoda, że nie pozowałam, a Mama zrobiła mi kilka zdjęć - stwierdziła Ania.

Jeżeli to nie jest pozowane zdjęcie... To znaczy, że mama Dużej Ani ma niesamowity talent do fotografowania albo Duża Ania szpachluje ściany w bardzo dziwny sposób.

Więcej o:
Komentarze (12)
Duża Ania robi remont. W TAKIM stroju. Fan się śmieje: Kto tak pozuje? Szybko odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: Jaa

  Oceniono 2 razy 2

  Beznadziejna typiara. Widać, że pozuje . Polecieli z niej to się jej głupio zrobiło. A tak poza tym to ona sama niby nakłada te gładzie? ?? Haha

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz 1

  a co to za problem gładzie nakładać. Sama jestem kobietą, lat 40, wykształcenie wyższe (dziennie państwowe mgr, nie żadne badziewie) i żadnej pracy się nie boję. Gładzie, glazura to moje hobby.. i robię to lepiej niż niejeden fachowiec, bo dokładnie i zacięciem artystycznym.. a technicznie nauczycłam się od fachowców, obserwowałam i pytałam..

 • Gość: Goja

  Oceniono 1 raz -1

  Ania jest super. Ja ją uwielbiam piękną zadbana kobieta i ma coś w głowie a nie jak jej koleżanki z ws. Ania Masz klasę i gust .

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 1 raz -1

  Pozerka

 • Gość: Iw

  Oceniono 1 raz -1

  Ona zawsze byla zalosna od samego poczatku jak zabiegala o alana zenadaaaa w sumie to oby dwoje byli siebie warci,odstawala od grupy i dobrze ze jej tam nie ma zupelnie inaczej sie teraz oglada

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz -1

  Pewnie żaden malarz nie chciał przelecieć tej złużytej szmaty i szpachluje sama

 • Gość: hhm

  Oceniono 1 raz -1

  zawsze była głupia , jak wszystkie zdziry w tym programie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX