Marzena Rogalska ZRANIŁA się w rękę na wizji. Magiczna sztuczka nie poszła zgodnie z planem. Mocne

Marzena Rogalska padła ofiarą nieudanego triku w wykonaniu zaproszonego do "PnŚ" magika. Niestety, świadkami tego niefortunnego zdarzenia byli też widzowie programu.

Programy śniadaniowe w polskiej telewizji są niekończącym się źródłem żenujących scen i żartów. Kto nie pamięta choćby "grającej" na gitarze Angeliki Fajcht w "Dzień Dobry TVN", czy tańczącej w rytm przeboju Tomasza Necika Katarzyny Cichopek z programu TV Puls.

Teraz do tego grona, choć raczej nie z własnej woli, dołączyła też Marzena Rogalska, współprowadząca program "Pytanie na Śniadanie". A wszystko z powodu... magicznych sztuczek!

Gościem dzisiejszego odcinak śniadaniowego show był iluzjonista Pan Ząbek, który postanowił uraczyć prowadzących - Rogalską właśnie i partnerującego jej w tej roli Tomasza Kammela - magiczną sztuczką.

- To sztuczka najstarsza na świecie. Nazywa się rosyjska ruletka - powiedział na początku Pan Ząbek, rozkładając na blacie trzy papierowe torebki. - Nie robię jej po raz pierwszy. Robię ją po raz drugi. - dodał żartobliwie.

W jednej z nich iluzjonista ukrył gwóźdź, a zadaniem Marzeny Rogalskiej miało być zmiażdżenie dłonią którejś. Niestety, dziennikarka miała pecha, bo trafiła akurat na tę torebkę, w której magik ukrył gwóźdź!

Na rozpowszechnianym w sieci nagraniu uchwycono moment, w którym Rogalska poczuła, że w jej rękę wbija się ostry przedmiot i zaczęła krzyczeć.

O ku*wa! Przebiłem ci rękę! Przepraszam - wypalił Pan Ząbek, po czym przeszedł z prowadzącą poza kadr, by opatrzyć jej zranioną dłoń.

Film z trikiem lotem błyskawicy rozchodzi się po internecie i wygląda na to, że Rogalska mimowolnie stała się ofiarą kolejnego hitu sieci.

Wpadkę szybko skomentował Tomasz Kammel, który na Facebooku zapewnił już fanów dziennikarki, że wszystko z nią w porządku.

Kochani, po akcji z "gwoździem programu" Marzenka jest pod opieką. Moja bohaterka - napisał.

 

 

IN

Więcej o:
Komentarze (56)
Marzena Rogalska ZRANIŁA się w rękę na wizji. Magiczna sztuczka nie poszła zgodnie z planem. Mocne
Zaloguj się
 • Gość: kr

  Oceniono 2 razy 2

  Kurski w worku zostawił szydło.

 • Gość: Nie do wiary

  Oceniono 1 raz 1

  Jak można było pozwolić na zaprezentowanie takiej pop....nej sztuczki? Mam nadzieję że pani Marzena wystąpi o baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wysokie odszkodowanie. Dobrze że idiota nie wpadł na inną wersję " rosyjskiej ruletki" i nie dał kobiecie rewolweru z trzema kulami

 • patatajmiauhau

  Oceniono 1 raz 1

  No i co się tak dziwujeta, jaki tytuł (Pyta nie na śniadanie) taki i program.

 • Gość: b

  Oceniono 3 razy 1

  Parę dzieciaków sprawdzi tę sztuczkę i tym razem będzie parę prawdziwych skaleczeń. Telewizja z misją.

 • Gość: Maciek

  Oceniono 1 raz 1

  Jak się jest takim "magikiem", to przy takich sztuczkach powinno się wkładać gwoździa główką do góry.
  (pewien plus dla niego, że chociaż poczuł się do kawałka odpowiedzialności:
  "O ku*wa! Przebiłem ci rękę! Przepraszam - wypalił Pan Ząbek, po czym przeszedł z prowadzącą poza kadr, by opatrzyć jej zranioną dłoń.")

  Swoją drogą - takie programy - są niezbyt mądre...

 • Gość: helsie

  0

  Przyczyna dlaczego nie wyszedł ten trik i wyjaśnienie jak powinno się go wykonać: polchan.net/b/res/1046.html
  Nie sądziłem, że to takie proste.

 • Gość: wollna

  0

  Chyba ktos wczesniej przestawil torebki....czyzby Kamel...HAHAHAHA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX