Joanna Przetakiewicz nie ćwiczy, a wygląda świetnie. Bo dostała radę od Chodakowskiej. Kupujemy to!

Joanna Przetakiewicz w internetowym programie Ewy Wojciechowskiej opowiedziała o swoich urodowych trikach. Wyciągajcie ołówki i kajeciki, niektóre naprawdę warto zapamiętać.

Joanna Przetakiewicz ma 48m lat, a figurę niczym nastolatka. Do tego doliczmy jeszcze promienną cerę, świetne włosy, makijaż. Oczywiście z pewnością dyrektorka La Manii ma większy budżet na kosmetyki i zabiegi, jednak w programie "Ping pong" na blogu Ewy Wojciechowskiej sprzedała kilka rad, które nic nie będą Was kosztować

Wstaję rano, biorę kilka kostek lodu, owijam je w plastikową torebkę, pocierasz nimi twarz, przez powiedzmy 60 sekund i byle jaki krem się cudownie wchłania. I od razu rano masz piękna pobudzoną, taką rześką skórę - opowiadała.

Jednak kostki lodu nie sprawią, że zmieścimy się w rozmiar S. Przetakiewicz wyznała, że nie stosuje specjalnej diety, ale je zwyczajnie mało. My dodalibyśmy od siebie, że nawet BARDZO mało. Nawet pełnowartościowe śniadanie, zwane przecież najważniejszym posiłkiem dnia, to nie codzienność w życiu Przetakiewicz.

Takie śniadanie to ja jem raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie. Nie myśl sobie, że ja tak sobie wstaję, jem takie cudowne śniadanie, wszystko na porcelanie, jajka na miękko w złotych koronach, no nie! To jest od święta. Przeważnie wstaję, piję ciepłą wodę z cytryną i pędzę do pracy. W drodze do pracy jem coś zdrowego, np. nasionka chia z bananem, a jak nie mam czasu na przygotowanie, to jem dwa banany - mówiła dalej w tym samym wywiadzie.

Jak się okazuje, Przetakiewicz - mimo że była na obozie z Ewą Chodakowską - jest na bakier z ćwiczeniami. Rzadko znajduje na nie czas, jednak znów podzieliła się wartą do zapamiętania radą, jak szybko poprawić sylwetkę.

Ćwiczyć, od czasu do czasu. Ja nie ćwiczę regularnie, z dużo podróżuję. Jednak mam radę, którą dała mi Ewa Chodakowska. W łazience, trzymając się relingu do ręcznika, klamki czy czegokolwiek, robisz przysiady. Ostatnio byłam na jakiejś imprezie, miałam bardzo krótką sukienkę, więc wiedziałam, że moje nogi muszą wyglądać naprawdę dobrze. Pierwsze co robisz: w pokoju hotelowym wypady przez 7-8 minut. Gwarantuję Ci, że Twoje nogi będą super ujędrnione i będą super wyglądały - mówiła Przetakiewicz.

Czy działa? Przyjrzyjmy się jeszcze raz Przetakiewicz w króciutkiej sukience.

ZI