Open'er Festival od zawsze był rewią mody. Jessica Mercedes wzięła to sobie zbyt do serca. Przesadziła ze strojem

Open'er Festival, wzorem innych wielkich festiwali muzycznych, to dla tysięcy uczestników pretekst nie tylko do słuchania muzyki, ale też pokazania się. Jessica Mercedes chyba straciła kontakt z rzeczywistością.

Od 29.06 do 2.07.2016 trwa w Gdyni Open'er Festival. Wszyscy wiemy jednak, że na tym wydarzeniu muzyka nie jest jedyną atrakcją. Open'er Festival to też wielka rewia mody. Wszystkie uczestniczki prześcigają się w wymyślaniu festiwalowych stylizacji, jednak Jessicę Mercedes chyba fantazja poniosła nieco za daleko...

Opener day 1 ??  A dzisiaj widzimy się na Caribou! Pamiętajcie "Odessa" ?????? #opener #festival

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Mercedes Kirschner ? (@jemerced)


Nie zrozumcie nas źle. Stylizacja jest naprawdę ładna, a Jessica Mercedes prezentuje się w niej świetnie! Jednak każdy kto był na Open'erze, potwierdzi, że zamszowe kozaki na szpilce to najgorszy z możliwych wyborów na gorący koncertowy wieczór. Z drugiej strony, jak mówi stare powiedzenie: dla urody trzeba cierpieć.

Maffashion, Jessica Mercedes Plotek.pl

ZI

Podoba Ci się styluzacja Jessiki Mercedes na Open'era?
Więcej o:
Komentarze (7)
Open'er Festival od zawsze był rewią mody. Jessica Mercedes wzięła to sobie zbyt do serca. Przesadziła ze strojem
Zaloguj się
 • Gość: grabaz

  0

  Tacy ludzie psuja klimat naprawde zajebistych festiwali.. robia z tego jedno wielkie trendy gowno

 • Gość: Cerrie

  0

  Wygląda w tej kiecce jak w podomce, wygniecionej podomce. Na tym to polega, takiej szafiarce się wydaje, że może włożyć na siebie nawet worek na śmieci, bo mają taki dar przekonywania, iż ich durne fanki we wszystkim będą ją naśladować. Ufff... Jak dobrze, że jestem wolna od takiej próżnej i pustej głupoty.

 • Gość: lol

  0

  Straszna Twarz w akcji.

 • baba_jaga

  0

  Ja nie rozumiem redaktokrów agory. Jak ide na pole wydoić krowe to zawsze zakładam zamszowe kozaki na 10cm szpilkach. To najwygodniejsze obówie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX