Taylor Swift i Tom Hiddleston na wakacjach w Rzymie. Uściski, pocałunki i czułe spojrzenia. Atmosfera jest GORĄCA

Taylor Swift i Tom Hiddleston kontynuują swoje wakacje w Europie. Z Londynu przenieśli się do Rzymu, gdzie atmosfera jeszcze bardziej sprzyja romantycznym uniesieniom. Obecność paparazzich bynajmniej ich nie krępowała.

Taylor Swift i Tom Hiddleston oficjalnie spotykają się od dwóch tygodni, ale krótki staż związku nie przeszkadza im w podejmowaniu poważnych kroków. Aktor zabrał już swoją dziewczynę do Anglii, gdzie poznał ją z matką, a teraz swoje europejskie wakacje para kontynuuje w Rzymie. Zwiedzając stolicę Włoch, nie szczędzą sobie romantycznych gestów:

Są bardzo romantyczni. Podczas wizyty w Koloseum cały czas trzymali się za ręce i wyglądali na bardzo zakochanych - podaje EOnline.com.

Zdjęcia całujących się zakochanych już obiegły sieć.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Romantyczna podróż Swift i Hiddlestona do tanich nie należy. Portal collegecandy.com podsumował wydatki pary, które sięgają 115 tys. dolarów, czyli ok. 400 tys. złotych! Prywatny samolot, wycieczka helikopterem po Rzymie i luksusowy hotel w centrum miasta - to tylko niektóre punkty z długiej listy wydatków pary.

WJ

Więcej o:
Komentarze (4)
Taylor Swift i Tom Hiddleston na wakacjach w Rzymie. Uściski, pocałunki i czułe spojrzenia. Atmosfera jest GORĄCA
Zaloguj się
 • Gość: lola

  0

  a wam dupa zal sciska bo zmienia sobie faceta to jej zycie a ze chronia swoja prywatnosc to zrozumiale ze ochronna za nimi chodzi

 • munia17

  0

  co chwile ma innego...

 • Gość: xcfghjuki

  0

  też mi romantyzm, chodzenie z bandą ochroniarzy ze słuchawkami w uszach.

 • Gość: estetka

  0

  sukienka za ciasna, niedopina sie na biuscie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX