Julia Roberts ślepnie? Szokujące informacje tabloidu: Jej wzrok się pogarsza, ryzykuje, prowadząc auto

Julia Roberts, jedna z największych aktorek Hollywood, traci wzrok? A to nie wszystko.
Julia Roberts traci wzrok? Szokujące informacje tabloidu: Jej wzrok się pogarsza, ryzykuje, prowadząc auto Julia Roberts, jedna z największych aktorek Hollywood, traci wzrok? A to nie wszystko. Julia Roberts, 48-letnia dama hollywoodzkiego kina, ma kłopoty ze zdrowiem. Jak informuje serwis "Radar Online", aktorka cierpi na zapalenie stawów oraz bóle głowy i pleców. W dodatku wygląda zupełnie inaczej niż na ekranie. Gdy ludzie spotykają ją na ulicy nie mogą uwierzyć, że to ona. Wygląda o wiele starzej, niż widać do przed kamerą. Skóra zaczęła jej się marszczyć i obwisać, ma wyraźne kurze łapki i coraz wyraźniejszy podwójny podbródek - drobiazgowo wylicza informator serwisu. Starzenie się jednak nie jest największym problemem aktorki, utrzymuje serwis i dodaje, że urodziła się prawie nie widząc na jedno oko, a do tego pogarsza się jej wzrok w drugim. - To dlatego coraz częściej nosi teraz okulary - czytamy. Wzrok gwiazdy jest rzekomo tak słaby, że nie powinna w ogóle zasiadać za kierownicą. Miała nawet zostać zatrzymana przez drogówkę, ale kiedy policjanci zorientowali się, z kim mają do czynienia pozwolili jej odjechać. Jakby tego było mało, sypie się ponoć również jej 13-letnie małżeństwo z Danielem Moderem, który zostawił ją z trójką dzieci i przeprowadził się na drugą stronę ulicy.

Julia Roberts, 48-letnia dama hollywoodzkiego kina, ma kłopoty ze zdrowiem. Jak informuje serwis "Radar Online", aktorka cierpi na zapalenie stawów oraz bóle głowy i pleców. W dodatku wygląda zupełnie inaczej, niż na ekranie.

Gdy ludzie spotykają ją na ulicy nie mogą uwierzyć, że to ona. Wygląda o wiele starzej, niż widać do przed kamerą. Skóra zaczęła jej się marszczyć i obwisać, ma wyraźne kurze łapki i coraz wyraźniejszy podwójny podbródek - drobiazgowo wylicza informator serwisu.

Starzenie się jednak nie jest największym problemem aktorki, utrzymuje serwis i dodaje, że urodziła się prawie nie widząc na jedno oko, a do tego pogarsza się jej wzrok w drugim.

To dlatego coraz częściej nosi teraz okulary - czytamy.

Wzrok gwiazdy jest rzekomo tak słaby, że nie powinna w ogóle zasiadać za kierownicą. Miała nawet zostać zatrzymana przez drogówkę, ale kiedy policjanci zorientowali się, z kim mają do czynienia pozwolili jej odjechać.

Jakby tego było mało, sypie się ponoć również jej 13-letnie małżeństwo z Danielem Moderem, który zostawił ją z trójką dzieci i przeprowadził się na drugą stronę ulicy.

Julia Roberts BOSO w Cannes. O tym mówi dziś cały świat. "Zdeptała regulamin i wyrzuciła go przez okno"

JZ

Więcej o:
Komentarze (3)
Julia Roberts ślepnie? Szokujące informacje tabloidu: Jej wzrok się pogarsza, ryzykuje, prowadząc auto
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 1 raz 1

  Przynajmniej nie zobaczy w lustrze, jak bardzo jest BRZYDKA!

 • Gość: ww

  0

  Uliczne zdjęcia z tego roku:
  plejada.pl/newsy/julia-roberts-z-trojka-swoich-dzieci-na-spacerze/zbvn2z

  Faktycznie, strasznie jej wszytko wisi, a den drugi podbródek to widać na kilometr.
  Co do sensacji z mężem, to podoniła go już rok temu, wyprowadził się we wrześniu 2015. Cała rodzina mężulka traktowała Julie jak bankomat, nie dosć, że wciaz ich dotował, to ciągle spłacała ich kredyty. Co innego komuś pomagać, a co innego robić za dojną krowę...
  No i ma problem z głowy, a wygląda świetnie....

  Nie dość, że staliście się strasznym szmatławcem, to jeszcze informacje spzred roku podajecie jako newsy:)))))

 • Gość: ja

  0

  Ślepnie????? błagam, co za czasy grafomania w tych mediach jest powszechna!!!! Może "traci wzrok" "mistrzowie pióra"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX