Agnieszka Chylińska znów chudnie? Jej nowe zdjęcia zaniepokoiły fanów. "Aga, co z Tobą?!"

Agnieszka Chylińska jakiś czas temu nieco przytyła i uciszyła plotki na temat jej szczupłej sylwetki. Ostatnie zdjęcia jednak na nowo wzbudziły niepokój fanów.
Agnieszka Chylińska znów chudnie? Jej nowe zdjęcia zaniepokoiły fanów Kilka miesięcy temu Agnieszka Chylińska zaniepokoiła fanów drastycznym spadkiem wagi. Spekulowano, że przyczyną tego jest choroba wokalistki, ale ona sama nigdy tego nie potwierdziła. Plotki ucichły, gdy nieco przytyła. Teraz jednak internauci znów twierdzą, że Chylińska straciła kolejne kilogramy. Na zdjęciu ze swoim perkusistą, które zamieściła na Instagramie faktycznie wygląda bardzo szczupło. Z dobrym perkusistą zawsze mi do twarzy - tak artystka podpisała fotkę. Fani w licznych komentarzach nie kryli zaniepokojenia. Coś się dzieje z Twoją wagą. Aga, co z Tobą?! Wyglądasz jak cień... niezdrowo. Jesteś przerażająco chuda - pisali internauci. Jak sądzicie, czy rzeczywiście Chylińska przesadza z odchudzaniem?

Kilka miesięcy temu Agnieszka Chylińska zaniepokoiła fanów drastycznym spadkiem wagi. Spekulowano, że przyczyną tego jest choroba wokalistki, ale ona sama nigdy tego nie potwierdziła. Plotki ucichły, gdy nieco przytyła. Teraz jednak internauci znów twierdzą, że Chylińska straciła kolejne kilogramy. Na zdjęciu ze swoim perkusistą, które zamieściła na Instagramie faktycznie wygląda bardzo szczupło.

Z dobrym perkusistą zawsze mi do twarzy.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Fani są zaniepokojeni:

Coś się dzieje z Twoją wagą.
Aga, co z Tobą?! Wyglądasz jak cień... niezdrowo.
Przerażająco chuda ;(.

Przypomnijmy, że w marcu wyglądała tak:

Agnieszka Chylińska TVN/X-News

Faktycznie jest różnica?

WJ