Anna Wendzikowska na starym zdjęciu. "Dawno temu...". Nie zmieniła się wcale, ale była BLONDYNKĄ

Anna Wendzikowska od lat jest wierna jednemu wizerunkowi. Pastelowe sukienki, szpilki w jasnym odcieniu i ciemne, czekoladowe włosy. A pamiętacie jak wyglądała 13 lat temu?
Wendzikowska sprzed lat Anna Wendzikowska na starym zdjęciu. Anna Wendzikowska od lat jest wierna jednemu wizerunkowi. Pastelowe sukienki, szpilki w jasnym odcieniu i ciemne. A pamiętacie jak wyglądała 13 lat temu? Anna Wendzikowska od lat jest wierna jednemu wizerunkowi. Pastelowe sukienki, szpilki w jasnym odcieniu i ciemne, czekoladowe włosy. A pamiętacie jak wyglądała 13 lat temu? Anna Wendzikowska nie przepada za eksperymentami. Widzieliście ją kiedyś w innej fryzurze niż proste, brązowe włosy? Raczej nie, a nawet jeśli, to pewnie okazja była szczególna. Ale w czasach, gdy dziennikarka nie była jeszcze tak znana i zajmowała się aktorstwem, wyglądała inaczej niż teraz. Jak? Pokazała na Instagramie. "Nienasycenie", na planie. Film, dawno temu, 2003 rok" - podpisała zdjęcie.

Anna Wendzikowska nie przepada za eksperymentami. Widzieliście ją kiedyś w innej fryzurze niż proste, brązowe włosy? Raczej nie, a nawet jeśli, to pewnie okazja była szczególna. Ale w czasach, gdy dziennikarka nie była jeszcze tak znana i zajmowała się aktorstwem, wyglądała inaczej niż teraz. Jak? Pokazała na Instagramie.

"Nienasycenie", na planie - podpisała zdjęcie. - Film, dawno temu, 2003 rok.

Komentarze?

Pefect!

A jak Wam się podoba?

 

 

JM