Siostra Britney Spears zniknęła z mediów, gdy urodziła córkę. Miała 16 lat. Dziś ma 25 i zmieniła się nie tylko z wyglądu

Zawsze w cieniu starszej siostry, zawsze do niej porównywana. W nowo udzielonym wywiadzie Jamie Lynn Spears chce udowodnić, że jest kimś więcej niż tylko siostrą Britney.

Kariera Jamie Lynn Spears zapowiadała się obiecująco. Nie mniej utalentowana niż starsza siostra, już jako 14-latka zaczęła występować w telewizyjnych serialach dla młodzieży i śpiewać. Jej kariera załamała się jednak, gdy mając 16 lat zaszła w ciążę. W filmie dokumentalnym "Jamie Lynn Spears: When the Lights Go Out" nakręconym dla stacji TLC, Spears opowiada, jak dowiedziała się o ciąży i co to oznaczało dla nastolatki u progu kariery.

Pamiętam, jak spotkałam się z przyjaciółką, która od razu zauważyła, że źle się czuję. Nie wiem, jak to powiedzieć, żeby nie zabrzmiało obrzydliwie, ale ledwo się powstrzymywałam, żeby nie zwymiotować. Zapytała, czy nie jestem w ciąży, a ja powiedziałam, że nie ma opcji, ale się zawahałam. Zdecydowałam się zrobić test ciążowy, ale nie chciałam tego robić w domu, więc pojechałam na stację benzynową. Jak poznałam wynik, byłam przerażona.

<< ZOBACZ, JAK DZIŚ WYGLĄDA >>

Gdy jej ciąża wyszła na jaw, wszyscy wróżyli jej koniec kariery.

Przez trzy tygodnie ukrywałam się w domu. To był prawdziwy skandal.

Mimo to, Spears zaznacza, że nigdy nie pomyślała by przerwać ciążę. Dzięki macierzyństwie bardzo dojrzała, a córkę Maddie określa mianem swojej najlepszej przyjaciółki.

Chcę by była ze mnie dumna.

Jamie Lynn SpearsJamie Lynn Spears: When the Lights Go Out

A kariera? Trudno tu mówić o gwiazdorstwie, ale Jamie koncertuje i właśnie wydała nowy singiel "Sleepover". Wystąpiła tez gościnnie na ostatniej płycie swojej sławnej siostry, choć muzycznie poszła w zupełnie inną stronę i śpiewa country.

To super widzieć moją mamę na scenie - mówi z dumą 8-letnia Maddie.

Takie słowa to chyba największe wyróżnienie i nagroda.

WJ