Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na wakacjach. "Każdemu życzę takiej miłości"

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to jedna z najbardziej uroczych par naszego rodzimego show-biznesu. Przyszli rodzice właśnie pochwalili się wakacyjnymi zdjęciami, z których aż bije miłość.
Udane wakacje Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na wakacjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to jedna z najbardziej uroczych par naszego rodzimego show-biznesu. Pochwalili się wakacyjnymi zdjęciami. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to jedna z najbardziej uroczych par naszego rodzimego show-biznesu. Przyszli rodzice właśnie pochwalili się wakacyjnymi zdjęciami, z których aż bije miłość. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski niedawno dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Miłość między przyszłymi rodzicami wyraźnie kwitnie, co widać na każdym zdjęciu, na którym mamy okazję widzieć ich razem. Najnowsze fotki tylko to potwierdzają. Para właśnie wybrała się razem na wakacje i zasypała fanów ogromną fotorelacją ze swojego wyjazdu. Widać, że aktorzy bawią się ze sobą doskonale. "Chillout w najlepszym towarzystwie" - napisała aktorka pod zdjęciem, które wrzuciła na Instagram. Arciuch i Kasprzykowscy to ulubieńcy wśród słynnych par. Ich fani zawsze są pod wrażeniem niegasnącego między nimi uczucia. Tak samo było i tym razem.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski niedawno dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Miłość między przyszłymi rodzicami wyraźnie kwitnie, co widać na każdym zdjęciu, na którym mamy okazję widzieć ich razem. Najnowsze fotki tylko to potwierdzają.

Para właśnie wybrała się razem na wakacje i zasypała fanów ogromną fotorelacją ze swojego wyjazdu. Widać, że aktorzy bawią się ze sobą doskonale.

Chillout w najlepszym towarzystwie - napisała aktorka pod zdjęciem, które wrzuciła na Instagram.

Chillout w najlepszym towarzystwie.??#bartekkasprzykowski #tamaraarciuch #tamaraibartek #kocham

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tamara Arciuch (@tamara.arciuch)

 

Arciuch i Kasprzykowscy to ulubieńcy wśród słynnych par. Ich fani zawsze są pod wrażeniem niegasnącego między nimi uczucia. Tak samo było i tym razem.

Każdemu życzę takiej miłości jak wasza! To widać i słychać, i czuć... Kochani jesteście!! Duży buziak dla was.
Super z Was para!
Bawcie się dobrze, należy się Wam ;) - czytamy w komentarzach pod zdjęciami.

 

Tamara Arciuch tą suknią chciała pokazać, czy jest w ciąży. Chyba się udało, ale przy okazji... Rozcięcie wymknęło się spod kontroli

 

MK