Księżniczka Beatrice na oficjalnych imprezach wygląda jak siostra kopciuszka. A na wakacjach w bikini? Jej figura robi wrażenie

Księżniczka Beatrice, starsza córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson, stara się wieść dość "zwyczajne" życie. Na co dzień 27-latka pracuje w jednej z nowojorskich firm z branży modowej, a do ojczyzny przylatuje głównie na ważne rodzinne uroczystości.

Księżniczka Beatrice, podobnie jak jej młodsza siostra, Eugenia, chyba niezbyt chętnie pokazują się publicznie, bo zwykle dziennikarze krytykują je za modowe wpadki, zwłaszcza w porównaniu z "zawsze perfekcyjną" księżną Kate.

Ostatnio paparazzi przyłapali księżniczkę Beatrice w nieco mniej zobowiązującym wydaniu, bo podczas odpoczynku na luksusowym jachcie. Księżniczce na zacumowanym u wybrzeża Monaco jachcie towarzyszy grupa znajomych, w tym jej amerykański partner, 32-letni Dave Clark.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na zdjęciach widzimy członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej w skąpym bikini.

Po kąpieli, jej czuły chłopak czekał z ręcznikiem, by Beatrice mogła się ogrzać. Księżniczka szybko odwdzięczyła się za tę przysługę, smarując plecy ukochanego kremem do opalania - czytamy w "Daily Mailu".

Para, która jest razem już od siedmiu lat, była w doskonałych nastrojach, a z ich twarzy nie schodził uśmiech.

Te wakacje księżniczki Beatrice to jeden z jej kolejnych urlopów w ostatnim czasie. Córka słynnej Fergie zrobiła sobie dłuższą przerwę od pracy i jak widać, ten relaks jej służy.

 

 

IN