Agnieszka Włodarczyk na imprezie z przystojniakiem.To jej nowy chłopak? Wiemy, co ich łączy

Agnieszka Włodarczyk na niedawnym pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła nie pojawiła się sama. Kim jest jej tajemniczy (i bardzo przystojny!) towarzysz? Sprawdziliśmy to!
Trener Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk na imprezie z przystojniakiem. Agnieszka Włodarczyk na niedawnym pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła nie pojawiła się sama. Towarzyszył jej trener personalny Piotr Białkowski. Agnieszka Włodarczyk na niedawnym pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła nie pojawiła się sama. Kim jest jej tajemniczy (i bardzo przystojny!) towarzysz? Sprawdziliśmy to! Agnieszka Włodarczyk po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem długo unikała ścianek i warszawskich salonów. Dobrą ucieczką od problemów okazał się jej udział w programie "Azja Express", a po powrocie do Polski aktorka coraz chętniej zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach. Ostatnio Włodarczyk zachwyciła nas na pokazie Łukasza Jemioła, jednak to nie jej świetna forma była największym zaskoczeniem. Naszą uwagę zwrócił bowiem... tajemniczy towarzysz gwiazdy, z którym przyszła na imprezę. Pojawienie się pary wywołało lawinę spekulacji. Czy muskularny przystojniak to nowy partner Agnieszki Włodarczyk? Okazuje się, że to Piotr Białkowski, model i popularny pośród gwiazd trener personalny, z którego usług korzystał m.in. Dawid Woliński. - Agnieszka i Piotr znają się od dawna, jednak nie łączy ich nic więcej poza przyjaźnią i treningami. To właśnie dzięki ich ciężkiej pracy Agnieszka ostatnio wygląda fantastycznie - zdradził w rozmowie z Plotek.pl znajomy aktorki. Cóż trzeba przyznać, że efekty tej znajomości rzeczywiście są imponujące, bo Agnieszka Włodarczyk wygląda świetnie.

Agnieszka Włodarczyk po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem długo unikała ścianek i warszawskich salonów. Dobrą ucieczką od problemów okazał się jej udział w programie "Azja Express", a po powrocie do Polski aktorka coraz chętniej zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach.

Ostatnio Włodarczyk zachwyciła nas na pokazie Łukasza Jemioła, jednak to nie jej świetna forma była największym zaskoczeniem. Naszą uwagę zwrócił bowiem... tajemniczy towarzysz gwiazdy, z którym przyszła na imprezę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Pojawienie się pary wywołało lawinę spekulacji. Czy muskularny przystojniak to nowy partner Agnieszki Włodarczyk?

Okazuje się, że to Piotr Białkowski, model i popularny pośród gwiazd trener personalny, z którego usług korzystał m.in. Dawid Woliński.

Agnieszka i Piotr znają się od dawna, jednak nie łączy ich nic więcej poza przyjaźnią i treningami. To właśnie dzięki ich ciężkiej pracy Agnieszka ostatnio wygląda fantastycznie - zdradził w rozmowie z Plotek.pl znajomy aktorki.

Cóż trzeba przyznać, że efekty tej znajomości rzeczywiście są imponujące, bo Agnieszka Włodarczyk wygląda świetnie.

Myślicie, że tworzyłaby z Piotrem ładną parę?

 

IN