Wypłynęły kolejne szokujące zdjęcia z posiadłości Michaela Jacksona. Manekiny dzieci i tajna szafa. Uwaga: MOCNE

Nie milkną echa policyjnego raportu z przeszukania posiadłości Michaela Jacksona, który przedostał się niedawno do sieci. Zbiory znalezione w rezydencji Neverland przerażają.

Michael Jackson nie żyje od siedmiu lat, ale jego postać wciąż budzi ogromne emocje. Niedawno serwis RadarOnline.com opublikował policyjny raport z przeszukania słynnej rezydencji Króla Popu, Neverland, w 2003 roku.

Znalezione w jego domu rzeczy to przerażający widok. Poza opisanymi już wcześniej fotografiami i nagraniami o tematyce erotycznej i sadomasochistycznej, teraz do sieci przedostały się również inne zdjęcia wykonane podczas przeszukania.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Widzimy na nich, że w zagraconych wnętrzach rezydencji Jackson trzymał np. dziecięce manekiny.

Zdjęcia ukazują prawie wszystkie pomieszczenia w domu gwiazdora, od strychu aż po jego sypialnię. Uwagę zwracają przede wszystkim przypominające dziecięce postaci manekiny, rozstawione w wielu pokojach - donosi "Daily Mail". - Podczas uwiecznionego na zdjęciach przeszukania po raz pierwszy odkryto też tajną szafę w sypialni Jacksona, zamkniętą na trzy kłódki.

W jej wnętrzu policjanci znaleźli m.in. kolekcję hollywoodzkich memorabiliów, np. zdjęcie młodego Macauleya Culkina:

"Nie zostawiaj mnie samego w domu" - podpisał zdjęcie aktor, nawiązując do swojej roli w filmie "Kevin sam w domu".

W domu Michaela Jacksona znaleziono wówczas również dziecięce samochody wyścigowe, gadżety Disneya i dużą liczbę lalek.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (159)
Wypłynęły kolejne szokujące zdjęcia z posiadłości Michaela Jacksona. Manekiny dzieci i tajna szafa. Uwaga: MOCNE
Zaloguj się
 • Gość: ktoś

  Oceniono 30 razy 22

  Czy tylko ja uważam że to jakaś mistyfikacja? Wszystko dla sensacji, ale takie kłamstwa to już za dużo. Gdyby to była prawda wyszłaby na jaw już dawno temu.

 • martusia_25

  Oceniono 27 razy 17

  Jezu, ja też mam w domu lalki! I samochodziki! A także zdjęcia dzieci. To chyba znaczy, że jestem zboczona...

 • Gość: Introwertyczka

  Oceniono 16 razy 14

  I co w tym mocnego? Bo nic tutaj takiego strasznego chyba nie ma.

 • Gość: goja

  Oceniono 17 razy 13

  Facet nie żyje... nie mogli dobrać się do niego za życia to po śmierci to robią? Nawet zmarłemu spokoju nie dadzą.. ludzie są okropni...

 • Gość: kas

  Oceniono 19 razy 13

  jestem takiego samego zdania co poprzedniczka nie ma w tych zdjęciach nic "mocnego" na co wskazuje nagłówek jakaś bezsensowna rewelacja;/

 • Gość: ZZ

  Oceniono 16 razy 12

  Boję się o swojà reputację po śmierci. Mam zdjęcia, tajną szafę i manekina, który przypomina manekina. Chyba jestem dziwny - jak ten świat.

 • Gość: Wawiak

  Oceniono 14 razy 10

  Faktycznie mocne. Czyuję się rozdygotany, wstrząśnięty ale tylko waszą głupotą drodzy redaktorzy.

 • Gość: lik

  Oceniono 20 razy 8

  Heh, oglądałam dokument o Michaelu, nakręcony jeszcze za życia Michaela, film całkowicie ośmieszył gwiazdora, z tego co pamiętam prawnicy próbowali zablokować emisję. Piosenkarz i otoczenie byli zaskoczeni kierunkiem w jakim poszedł dokument, umawiali się na coś innego. Na filmie widać jak wrażliwą, a przy tym dziecinną , żyjąca w swoim świecie fantazji Michael był osobą, film miał go ośmieszać, dla mnie był dowodem, że wszystkie te rewelacje na temat jego stosunków z dziećmi można między bajki włożyć. Osoba , która sama ma osobowość 6 latka może świadomie krzywdzić w tak wynaturzony sposób drugie dziecko?Michael naprawdę nie widział nic dziwnego w tym, że może bawić się z dziećmi , sypiać z nimi w jednym łóżku, nie było tam żadnego podtekstu seksualnego, mówił o tym otwarcie. Fakt jego zachowanie było dziwne, tutaj przydałby się psycholog,ale Michael był dobrym człowiekiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX