Olga Frycz w BIKINI i bez makijażu. Fani zachwyceni: "Naturalna piękność"

Olga Frycz rzadko pozwala sobie na pokazanie tak dużo. Nic dziwnego, że fani są zachwyceni jej nowym zdjęciem!
Olga Frycz w bikini Wypoczynek nad morzem Olga Frycz rzadko pozwala sobie na pokazanie tak dużo. Nic dziwnego, że fani są zachwyceni jej nowym zdjęciem! Olga Frycz postanowiła wykorzystać piękną, słoneczną pogodę i falę upałów. Ostatnie dni spędza nad morzem. Aktorka, która po głośnym związku z Jackiem Borcuchem dużo bardziej ceni teraz swoją prywatność, rzadko pokazuje się fanom z takiej strony. Jej najnowsze zdjęcie może więc być sporym zaskoczeniem: Frycz nie tylko bowiem pozuje na nim bez makijażu, ale w dodatku ma też na sobie kusy kostium kąpielowy! Aktorka w takim wydaniu spodobała się też fanom, którzy szybko skomplementowali jej naturalność i bezpretensjonalność: Super laska! Naturalnie piękna... Ależ Ci zazdroszczę! - pisali fani Olgi Frycz.

Olga Frycz postanowiła wykorzystać piękną, słoneczną pogodę i falę upałów. Ostatnie dni spędza nad morzem. Aktorka, która po głośnym związku z Jackiem Borcuchem dużo bardziej ceni teraz swoją prywatność, rzadko pokazuje się fanom z takiej strony.

Jej najnowsze zdjęcie może więc być sporym zaskoczeniem: Frycz nie tylko bowiem pozuje na nim bez makijażu, ale w dodatku ma też na sobie kusy kostium kąpielowy!

??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ?????? (@tojafrycz)

Aktorka w takim wydaniu spodobała się też fanom, którzy szybko skomplementowali jej naturalność i bezpretensjonalność:

Super laska!
Naturalnie piękna...
Ależ Ci zazdroszczę! - pisali fani Olgi Frycz.

Podoba się Wam aktorka w takim wydaniu?

 

IN