Taylor Swift pozwie Kanyego Westa za wideo do "Famous"? "Jest wściekła". Komentarz rapera rozbraja

Taylor Swift jest wściekła na Kanyego Westa za to, że użył jej wizerunku w swoim nowym teledysku. Tłumaczenie rapera jest dosyć pokrętne.

Kanye West po raz kolejny zbulwersował opinię publiczną. Jego teledysk do utworu "Famous" przedstawiający go w łóżku z nagimi gwiazdami i politykami odbił się głośnym echem w mediach. Oczywiście żadna z osób nie wystąpiła w klipie osobiście - West użył natomiast bardzo realistycznych woskowych figur. Taylor Swift, która już dawno weszła z raperem na wojenną ścieżkę, jest podobno wściekła. HollywoodLife.com cytuje osobę z otoczenia piosenkarki:

Wideo do "Famous" ją przeraziło. Nie wiedziała jak się zachować, kiedy usłyszała, co zrobił Kanye. Jest oszołomiona, czuje się zdradzona i sfrustrowana. To jest jakiś koszmar.

Taylor Swift giphy.com

Cała sprawa poruszyła też nowego chłopaka Taylor, Toma Hiddlestona. Choć stara się wspierać swoją dziewczyną i skupiać jej uwagę na przyjemniejszych rzeczach, sam jest niemniej wzburzony niż ona.

Tom jest prawdopodobnie bardziej zdenerwowany niż Taylor, o ile to możliwe. Uważa, że Kanye zachował się bez klasy.

HollywoodLife.com spekuluje, że Swift mogłaby pozwać Westa, ale ma niewielkie szanse na wygraną.

Mogłaby go oskarżyć o zniesławienie, ale trudno jej będzie udowodnić w sądzie straty - mówi prawnik Lawyer David w rozmowie z portalem.

Sam West tłumaczy, że nie miał nic złego na myśli i nie chciał nikogo obrazić.

To nie jest działanie przeciwko komukolwiek, tylko komentarz na temat sławy - "Vanity Fair" cytuje rapera.

Przypomnijmy, że konflikt Westa i Swift toczy się od 2009 r., kiedy to raper wtargnął na scenę i ogłosił, że wokalistka nie zasłużyła na nagrodę za którą właśnie dziękowała. W tym roku nagrał z kolei kawałek, w którym twierdził, że "to dzięki niemu ta s**a jest sławna i mogliby uprawiać seks".

WJ