Kinga Rusin pozuje w bikini i zachwytów nie brakuje. Jest też krytyka: Kasuje Pani nieprzychylne komentarze? Odpowiedziała

Kinga Rusin wypoczywa na gorącym Rodos. Sadząc po zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie, atrakcji jej nie brakuje.

Kinga Rusin lubi spędzać czas aktywnie, więc nawet podczas urlopu w Grecji nie leniuchuje na plaży. Dziennikarka uprawia kitesurfing razem ze swoją córką Polą i odwiedza urocze lokalne knajpki. Na najnowszym zdjęciu Rusin pozuje w białym bikini, które idealnie podkreśla jej opaleniznę. Wygląda na szczęśliwą i zrelaksowaną, aż miło popatrzeć!

W obiektywie córki - podpisała zdjęcie.

W obiektywie córki ?? by @polciaxx

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Fani komplementowali dziennikarkę, jednak znalazł się też jeden nieco krytyczny wpis. Internautka zarzuciła Rusin, że ta kasuje negatywne opinie:

Witam, Pani Kingo, miło się czyta takie miłe i fajne komentarze pod Pani zdjęciami. Ja też uważam, że wygląda Pani bardzo ładnie i lubię Panią jako dziennikarkę i prowadzącą program DDTVN (osobiście Pani nie znam). Ciekawi mnie, dlaczego brak tu tak wszechobecnego wszędzie hejtu? Po tym, jak pod kolejnym zdjęciem z trzeciej imprezy z jednego dnia napisałam: "Trzy imprezy w jeden dzień - gratulacje i pozdrawiam" - zostałam natychmiast zablokowana, a mój komentarz (pierwszy na instagramie - z reguły tego nie robię)- został skasowany. Kasuje Pani te nieprzychylne? Pozdrawiam i zazdroszczę wyprawy na Rodos.

Dziennikarka odpowiedziała:

Jest mi bardzo miło, kiedy wszyscy są dla siebie mili. To chyba nic złego...?

WJ