Zagraniczne media zachwycone polskimi WAGs. "Po tym co zrobiła, mówili o niej wszyscy". Najlepsze o Boruc

Jak donosi magazyn "Flesz", żony i dziewczyny polskich piłkarzy budzą zainteresowanie również zagranicą. Do tego stopnia, że na popularności zyskała biżuteria projektowana przez Sarę Boruc.
Polskie WAGs robią furorę Zagraniczne media zachwycone polskimi WAGs. "Flesz": Żony i dziewczyny polskich piłkarzy budzą zainteresowanie również zagranicą. Na popularności zyskała biżuteria projektowana przez Sarę Boruc. Jak donosi magazyn "Flesz", żony i dziewczyny polskich piłkarzy budzą zainteresowanie również zagranicą. Do tego stopnia, że na popularności zyskała biżuteria projektowana przez Sarę Boruc. Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc regularnie trafiają na listy najgorętszych WAGS Euro 2016 sporządzanych przez zagraniczne media, nie ma co się zatem dziwić, że ich obecność we Francji wzbudza spore zainteresowanie. Które przekłada się nawet na... biznes Sary Boruc. "Zagraniczni dziennikarze zaczepiają je, prosząc o wywiad, nawet kiedy wracają z siłowni albo idą na kolację. Ciągle podpytują nas o dziewczyny. Jeden z niemieckich dziennikarzy kupił w Internecie dla swojej narzeczonej naszyjnik zaprojektowany przez Sarę" - cytuje dziennikarza sportowego pracującego przy Euro magazyn "Flesz". Źródło dwutygodnika zdradza, że największym zainteresowaniem cieszy się jednak świeżo upieczona żona Wojtka Szczęsnego. "Marina jest ich ulubienicą. Wszyscy podziwiają to, jak wspiera Wojtka w trakcie kontuzji. Po tym, jak wrzuciła do Internetu filmik z ich ćwiczeń w sypialni, mówili o niej wszyscy" - czytamy.

Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc regularnie trafiają na listy najgorętszych WAGS Euro 2016 sporządzanych przez zagraniczne media, nie ma co się zatem dziwić, że ich obecność we Francji wzbudza spore zainteresowanie. Które przekłada się nawet na... biznes Sary Boruc.

Zagraniczni dziennikarze zaczepiają je, prosząc o wywiad, nawet kiedy wracają z siłowni albo idą na kolację. Ciągle podpytują nas o dziewczyny. Jeden z niemieckich dziennikarzy kupił w Internecie dla swojej narzeczonej naszyjnik zaprojektowany przez Sarę - cytuje dziennikarza sportowego pracującego przy Euro magazyn "Flesz".

Źródło dwutygodnika zdradza, że największym zainteresowaniem cieszy się jednak świeżo upieczona żona Wojtka Szczęsnego.

Marina jest ich ulubienicą. Wszyscy podziwiają to, jak wspiera Wojtka w trakcie kontuzji. Po tym, jak wrzuciła do Internetu filmik z ich ćwiczeń w sypialni, mówili o niej wszyscy - czytamy.