Joanna Brodzik ZMIENIŁA kolor włosów! Jest lepiej? Oceńcie

Joanna Brodzik poszła w ślady kilku innych gwiazd, którym ostatnio znudziły się ich stare kolory włosów. W nowej fryzurze aktorce jest bardziej do twarzy?
Jaśniejsza Brodzik Joanna Brodzik znowu przeszła metamorfozę. Joanna Brodzik poszła w ślady kilku innych gwiazd, którym ostatnio znudziły się ich stare kolory włosów. W nowej fryzurze aktorce jest bardziej do twarzy? Joanna Brodzik poszła w ślady kilku innych gwiazd, którym ostatnio znudziły się ich stare kolory włosów. W nowej fryzurze aktorce jest bardziej do twarzy? Joanna Brodzik, odkąd ponad dekadę temu przeszła drastyczną metamorfozę i rozjaśniła włosy na potrzeby roli w serialu "Kasia i Tomek", pozostaje wierna blondowi w różnych odcieniach. Pod koniec września ubiegłego roku gwiazda zdecydowała się nieco przyciemnić swoje włosy, co nie spotkało się ze zbyt entuzjastycznym przyjęciem przez jej fanów. Teraz Brodzik, wzorem kilku innych gwiazd, zdecydowała się na kolejną metamorfozę. W miniony weekend aktorka była gościem "Pytania na Śniadanie", w którym zadebiutowały jej nowe, mocno rozjaśnione włosy. Nie jesteśmy do końca przekonani, czy to zmiana w dobrym kierunku. Być może Joanna Brodzik zdecyduje się na kolejną wizytę u fryzjera, bo w ostrym świetle słonecznym jej włosy miały mocno żółty odcień, a chyba nie o taki efekt jej chodziło.

Joanna Brodzik, odkąd ponad dekadę temu przeszła drastyczną metamorfozę i rozjaśniła włosy na potrzeby roli w serialu "Kasia i Tomek", pozostaje wierna blondowi w różnych odcieniach. Pod koniec września ubiegłego roku gwiazda zdecydowała się nieco przyciemnić swoje włosy, co nie spotkała się ze zbyt entuzjastycznym przyjęciem przez jej fanów.

Teraz Brodzik, wzorem kilku innych gwiazd, zdecydowała się na kolejną metamorfozę. W miniony weekend aktorka była gościem "Pytania na Śniadanie", w którym zadebiutowały jej nowe, mocno rozjaśnione włosy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nie jesteśmy do końca przekonani, czy to zmiana w dobrym kierunku. Być może Joanna Brodzik zdecyduje się na kolejną wizytę u fryzjera, bo w ostrym świetle słonecznym jej włosy miały mocno żółty odcień, a chyba nie o taki efekt jej chodziło.

A Wam podoba się aktorka w takim wydaniu? A może bardziej pasował jej poprzedni kolor?

 

IN