Katarzyna Sawczuk ostatnio przeraziła bardzo szczupłą sylwetką. Antoni Królikowski pokazuje jej zdjęcie w bikini. Rzeczywiście schudła?

Katarzyna Sawczuk wyglądała ostatnio jeszcze szczuplej niż zwykle. Chude nogi i wisząca sukienka budziły lekki niepokój. Teraz jej chłopak Antoni Królikowski pokazał jej zdjęcie w bikini. Rzeczywiście są powody do obaw?
Dziewczyna Królikowskiego w bikini Katarzyna Sawczuk ostatnio przeraziła bardzo szczupłą sylwetką. Rzeczywiście schudła? Antoni Królikowski pochwalił się na Instagramie fotką z wyjazdu na Kretę. Aktor spędza wakacje w gronie ze swoją partnerką, Katarzyną Sawczuk oraz w gronie najbliższej rodziny. Na zdjęciu widzimy całą ekipę wypoczywającą na skalistej plaży. Naszą uwagę przykuła dziewczyna aktora. Uczestniczka "The Voice of Poland" zawsze mogła się pochwalić szczupłą sylwetką, jednak od jakiegoś w ostatnim czasie wyglądała nieco szczuplej. Chude nogi i wisząca sukienka budziły lekki niepokój. Czy rzeczywiście są powody do obaw? Sawczuk w bikini prezentuje się doskonale i nic nie wskazuje na to, by miała problemy z wagą. Co ciekawe, fani skupili się w komentarzach na... "konflikcie" z Tamarą Gonzales Perea, po tym jak Królikowski nie dotrzymał obietnicy i nie podzielił się z blogerką wygraną z programu "Agent". Co ze skuterem dla Macademian Girl? Kupiłeś już? - dopytywała jedna z osób. Dajcie spokój z tym skuterem - niech sama sobie kupi. Zresztą w tych jej kreacjach nie dałaby rady nawet na nim usiąść - odpowiadali inni. Ciekawe, jak długo Antoni będzie słyszał to pytanie...

Antoni Królikowski pochwalił się na Instagramie fotką z wyjazdu na Kretę, na który wybrał się z najbliższą rodziną oraz ze swoją partnerką, Katarzyną Sawczuk. Na zdjęciu widzimy całą ekipę wypoczywającą na skalistej plaży. Naszej uwadze nie umknęło jednak to, jak prezentowała się dziewczyna aktora. Uczestniczka "The Voice of Poland" zawsze mogła się pochwalić szczupłą sylwetką, jednak od jakiegoś czasu wygląda na jeszcze drobniejszą.

#wakacje #relax #kreta #rodzinka #szczęście #mama #ksawery #marcelina @sawczukkasia ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Fani jednak skupili się nie na sylwetce wokalistki, a na... "konflikcie" z Tamarą Gonzales Perea, po tym jak Królikowski nie dotrzymał obietnicy i nie podzielił się z blogerką wygraną z programu "Agent".

Co ze skuterem dla Macademian Girl? Kupiłeś już? - dopytywała jedna z osób.
Dajcie spokój z tym skuterem - niech se sama kupi. Zresztą w tych jej kreacjach nie dałaby rady nawet na nim usiąść - czytamy w odpowiedzi.

Ciekawe jak długo Antoni będzie jeszcze słyszał to pytanie.

 

MK