Karolina Pisarek przeszła ogromną zmianę od czasu "Top Model". Jest jak kopia Joanny Krupy? Podobieństwo widzi nawet ON

Karolina Pisarek po długiej przerwie pokazała się na warszawskich salonach. W kręconych włosach prezentowała się co prawda świetnie, ale kogoś nam przypominała...
Karolina Pisarek na salonach Przeszła ogromną zmianę od czasu "Top Model". Wygląda jak kopia Joanny Krupy? Karolina Pisarek stara się wykorzystać szansę, jaką dał jej udział w ostatniej edycji programu "Top Model" i prężnie działa w branży modelingu. Po długiej przerwie pokazała się na warszawskich salonach. Modelka postanowiła zaszaleć z fryzurą. W kręconych włosach była prawie nie do poznania, ale metamorfozę można uznać za udaną. Krótka rozkloszowana sukienka w połączeniu z nowym uczesaniem sprawiła, że uczestniczka "Top Model" wyglądała pięknie. Mamy jednak wrażenie, że gdzieś już to widzieliśmy. Czyżby Pisarek inspirowała się... wizerunkiem Joanny Krupy sprzed paru lat? Nie od dziś wiadomo, że blond piękności bardzo się lubią. Obie zresztą umieściły na Instagramie wspólne zdjęcia z imprezy. Na temat wyglądu modelek wypowiedział się sam mąż Krupy, Romain Zago. Źle cię podpisano! Powinno być Karolina Krupa! Wychodzi na to, że jesteś moją szwagierką - zażartował pod zdjęciem. Nie tylko Romain zauważył podobieństwo. Pamiętacie, jak w zeszłym roku "Daily Mail" stwierdził, że Krupa i Pisarek wyglądają wręcz jak bliźniaczki?

Karolina Pisarek stara się wykorzystać szansę, jaką dał jej udział w ostatniej edycji programu "Top Model" i prężnie działa w branży modelingu. Ze względu na to modelka dawno nie pojawiała się na salonach. Tym bardziej cieszą jej najnowsze zdjęcia z warszawskiej imprezy.

Przygotowując się na czwartkowy pokaz Łukasza Jemioła, modelka zdecydowała się zaszaleć z fryzurą. Choć w kręconych włosach była prawie nie do poznania, metamorfozę można uznać za udaną. Krótka rozkloszowana sukienka w połączeniu z nowym uczesaniem sprawiła, że uczestniczka "Top Model" wyglądała pięknie. Jednak mamy wrażenie, że gdzieś już to widzieliśmy. Czyżby Pisarek inspirowała się... wizerunkiem Joanny Krupy sprzed paru lat? Nie od dziś wiadomo, że blond piękności bardzo się lubią. Obie zresztą umieściły na swoich Instagramach zdjęcia z pokazu, na których pozują razem.

Beautiful evening with @gosialeitner @karolina_pisarek #joannakrupa ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Krupa (@joannakrupa)

Na temat wyglądu modelek wypowiedział się sam mąż Krupy, Romain Zago.

Źle cię podpisano! Powinno być Karolina Krupa! Wychodzi na to, że jesteś moją szwagierką - zażartował pod zdjęciem.

Nie tylko Romain zauważył podobieństwo - pamiętacie, jak w zeszłym roku Daily Mail stwierdził, że Krupa i Pisarek wyglądają wręcz jak bliźniaczki?

 

 

 

MK