Ola Kwaśniewska znów na salonach! Niby wszystko ok, ale... Kreacja chyba dodała jej kilogramów

Ola Kwaśniewska rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Wczoraj zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na gali marki Raffaello z okazji otwarcia sezonu letniego.
Ola Kwaśniewska znów na salonach! Kreacja dodała jej kilogramów Ola Kwaśniewska rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Odkąd z anteny Polsat Cafe zniknął prowadzony przez nią program "Mała Czarna", mocno ograniczyła swoją aktywność w show-biznesie. Dziennikarka skupia się teraz głównie na podróżach i rozwijaniu swojej wielkiej pasji, jaką jest fotografia. Nie oznacza to jednak, że córka byłej prezydenckiej pary na dobre zrezygnowała z brylowania na salonach. Kwaśniewska od czasu do czasu pojawia się na jakiejś branżowej imprezie. Na uroczystym otwarciu sezonu letniego w jednym z modnych klubów Kwaśniewska zaprezentowała się w eleganckiej sukience, która odsłoniła jej szczupłe ramiona. Celebrytka dobrała do kreacji proste dodatki, m.in. torebkę-puzderko z materiału imitującego drewno. Luźny krój sukienki nie wydaje się jednak najlepszym wyborem, bo skutecznie zamaskowała zgrabną sylwetkę celebrytki. Podoba się Wam w takim wydaniu?

Ola Kwaśniewska , odkąd z anteny Polsat Cafe zniknął prowadzony przez nią program "Mała Czarna", mocno ograniczyła swoją aktywność w show-biznesie. Dziennikarka skupia się teraz głównie na podróżach i rozwijaniu swojej wielkiej pasji, jaką jest fotografia.

Nie oznacza to jednak, że córka byłej prezydenckiej pary na dobre zrezygnowała z brylowania na salonach. Kwaśniewska od czasu do czasu pojawia się na jakiejś branżowej imprezie i zawsze jest to duże wydarzenie. Wczoraj gwiazda przyjęła zaproszenie na otwarcie sezonu letniego, zorganizowane przez markę Raffaello.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na tę okazję Aleksandra Kwaśniewska wybrała elegancką czarną sukienkę z wzorem w krateczkę, która odsłoniła jej zgrabne nogi i szczupłe ramiona. Celebrytka dobrała do tej kreacji proste dodatki - klasyczne czarne szpilki na niskim obcasie i torebkę-puzderko z materiału imitującego drewno. Luźny krój sukienki nie wydaje się jednak najlepszym wyborem, bo pod materiałem zginęła gdzieś sylwetka Kwaśniewskiej.

Podoba się Wam w takim wydaniu?

 

IN