Tamara Arciuch tą suknią chciała pokazać, czy jest w ciąży. Chyba się udało, ale przy okazji... Rozcięcie wymknęło się spod kontroli

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski spodziewają się dziecka. Plotki krążyły już od połowy czerwca, ale teraz - dzięki jej kreacji - wszystko stało się jasne. Niestety, zdarzyła się też "majtkowa wpadka".

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nie wydali oficjalnego komunikatu, w którym potwierdziliby doniesienia "Show" o tym, że oczekują dziecka. Według kolorówki właśnie ma mijać czwarty miesiąc ciąży, jednak aktorka - jeśli pojawiała się publicznie - to w luźnych (bezpiecznych) kreacjach. Impreza Raffaello w końcu wszystko wyjaśniła.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA TAMARY ARCIUCH >>

 

Tamara Arciuch w czwartkowy wieczór włożyła długą suknię z dużym rozcięciem na nogę i ogromnym dekoltem. Fason kreacji idealnie podkreślił zmieniające się kształty aktorki - powiększający się brzuch i pełne piersi. Dodajmy do tego wymowne gesty zarówno jej jak i jego.

Niestety, aktorce przydarzyła się też wpadka. Suknia miała za duży rozporek i gdy Arciuch pozowała bokiem pokazała bieliznę.

ZI