Marika walczy o swoje włosy. Ostatnio było naprawdę źle. Teraz zmieniła niewiele, ale efekt robi wrażenie

Marika od dwóch miesięcy pokazuje się w niezbyt fortunnej fryzurze. Cięcie okazało się wyjątkowo wszechstronne, dzięki czemu gwiazda (na szczęście) ma dużo możliwości eksperymentowania z uczesaniem.
Marika eksperymentuje z fryzurą Ostatnio było naprawdę źle. Teraz zmieniła niewiele, ale efekt robi wrażenie Marika niecałe dwa miesiące temu zaprezentowała światu nową fryzurę, czym wywołała wiele kontrowersji. Piosenkarka chyba sama nie była do końca zadowolona ze swojej metamorfozy i na każdej imprezie, na której się pojawiała, widzieliśmy ją w zupełnie innym uczesaniu. Gwiazda podjęła kolejną próbę ratowania fryzury. Na wtorkowej imprezie Martini oraz 3. urodzinach marki Gosia Strojek zaprezentowała się z przedziałkiem z boku głowy oraz grzywką. Dosyć nietypowo dla show-biznesu, Marika postanowiła pokazać się w tej samej kreacji na obu wydarzeniach. Kolejny raz postawiła na biel, która idealnie pasuje do jej nowego, minimalistycznego stylu. Widzicie poprawę?

Marika niecałe dwa miesiące temu zaprezentowała przed światem nową fryzurę, czym wywołała wiele kontrowersji. Piosenkarka chyba sama nie była do końca zadowolona ze swojej metamorfozy i na każdej imprezie, na której się pojawiała, widzieliśmy ją w zupełnie innym uczesaniu.

Gwiazda podjęła kolejną próbę ratowania fryzury we wtorek, kiedy pojawiła się na imprezie Martini i na trzecich urodzinach marki Gosia Strojek. Tym razem zdecydowała się na przedziałek z boku głowy, grzywkę zaczesując na jedną stronę. Dosyć nietypowo dla show-biznesu, postanowiła pokazać się w tej samej kreacji na obu wydarzeniach. To kolejny raz, kiedy postawiła na biel, która idealnie pasuje do jej nowego, minimalistycznego stylu.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Widzicie poprawę?

 

MK