Tamara Arciuch jest w ciąży? Ona milczy, ale nowe zdjęcia mówią wszystko. Zdradziły ją też gesty

Tamara Arciuch według kolorówek jest w czwartym miesiącu ciąży. Aktorka w czwartek pojawiła się na branżowej imprezie. Jak wyglądała?
Tamara Arciuch w ciąży? Tamara Arciuch jest w ciąży? Ona milczy. Tamara Arciuch według kolorówek jest w czwartym miesiącu ciąży. Aktorka w czwartek pojawiła się na branżowej imprezie. Jak wyglądała? Tamara Arciuch według kolorówek jest w czwartym miesiącu ciąży. Aktorka w czwartek pojawiła się na branżowej imprezie. Jak wyglądała? W zeszłym tygodniu "Show" ogłosiło, że Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski oczekują swojego pierwszego dziecka. Para nie potwierdziła tych plotek. Próżno też szukać wyraźnie zaokrąglonej sylwetki aktorki. Ta co prawda pojawiła się w czwartek na premierze nowych kosmetyków Sisley, jednak fason sukienki skutecznie utrudniał dostrzeżenie powiększającego się brzucha. Dużo jednak powiedziało zachowanie Tamary Arciuch. Aktorka zasłaniała się torebką i unikała pozowania z profilu. Kiedy jednak już się nieco rozluźniła i zaczęła rozmawiać z koleżankami, wydawało się, że wiodącym tematem mógłby być właśnie błogosławiony stan gwiazdy. Wszystkie z uwagą przyglądały się talii Arciuch, a ona sama jakby wskazywała na nią ręką (oczywiście, nie wykluczone, że temat rozmowy dotyczył plamy na obrusie, a cały kadr powstał przypadkiem, ale kto by tam wierzył w taki zbieg okoliczności).

W zeszłym tygodniu "Show" ogłosiło, że Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski oczekują swojego pierwszego dziecka. Para nie potwierdziła tych plotek. Próżno też szukać wyraźnie zaokrąglonej sylwetki aktorki.

Ta co prawda pojawiła się w czwartek na premierze nowych kosmetyków Sisley, jednak fason sukienki skutecznie utrudniał dostrzeżenie powiększającego się brzucha.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA TAMARY ARCIUCH >>

 

Dużo jednak powiedziało zachowanie Tamary Arciuch. Aktorka zasłaniała się torebką i unikała pozowania z profilu. Kiedy jednak już się nieco rozluźniła i zaczęła rozmawiać z koleżankami, wydawało się, że wiodącym tematem mógłby być właśnie błogosławiony stan gwiazdy.

Wszystkie z uwagą przyglądały się talii Arciuch, a ona sama jakby wskazywała na nią ręką (oczywiście, nie wykluczone, że temat rozmowy dotyczył plamy na obrusie, a cały kadr powstał przypadkiem, ale kto by tam wierzył w taki zbieg okoliczności).

ZI