Przed Mariną była ONA. Sandra Dziwiszek była ze Szczęsnym na ślubie Lewandowskiego. Jak wygląda dziś? Schudła!

Pamiętacie, z kim się spotykał Wojciech Szczęsny przed Mariną Łuczenko? Jego serce parę lat temu skradła piękna modelka Sandra Dziwiszek. Jak dziś wygląda?

Dziś myśląc o wybrance Wojciecha Szczęsnego od razu przed oczami staje Marina Łuczenko, a właściwie już Marina Łuczenko-Szczęsna. Jednak jeszcze 4 lata temu to Sandra Dziwieszk była kojarzona jako dziewczyna jednego z najlepszych polskich bramkarzy. 3 lata temu straciła już co prawda status "WAGs" jednak na rzecz obecnej żony piłkarza, jednak na jej Instagramie ciągle można znaleźć wiele seksownych zdjęć, równie seksownych (lub nawet bardziej) co za czasów Szczęsnego. Dziwiszek pracuje bowiem jako modelka i wydaje się, że nieco zeszczuplała w ciągu tych kilku lat.

 

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SANDRY DZIWISZEK  >>

 

Szczęsny zaczął się spotykać z Dziwiszek, gdy ta była jeszcze w liceum. Potem jednak przyszedł pierwszy kryzys. On nie pojawił się na jej studniówce, co potem tłumaczył napiętym grafikiem treningowym w klubie. Potem jednak bramkarz oficjalnie przyznał, że rozstali się. Nie na długo w lipcu 2012, po bardzo kiepskim Euro (Szczęsny zakończył turniej z czerwoną kartką po pierwszym meczu) z Facebooka świat dowiedział się, że para znów jest razem.

FB Wojciecha Szczęsnego Screen z Facebook.com/wojciechszczesny1

Związek wydawał się być na dobrej drodze. Dziwiszek rozpoczęła studia prawnicze w Londynie, para zamieszkała razem, chwaliła się zdjęciami z gorących wakacji na Malediwach, jednak niespodziewanie znów rozstali się i to na dobre. Według obiegowej plotki przyczyną miały być smsy (o niedwuznacznej treści) do Tashy, gwiazdy kanałów dla dorosłych... Para pozostawała jednak w dobrej komitywie, bo razem byli na ślubie Roberta Lewandowskiego, choć już ponoć tylko jako przyjaciele. Fakt faktem, że w 2013 kiedy to Szczęsny miał zacząć się spotykać z Mariną Łuczenką, na Twitterze Dziwiszek pojawiały się wspólne zdjęcia (albo zdjęcia samego Szczęsnego) czy miłosne wyznania.

 


 

Jeśli chodzi o życie Dziwiszek poza Szczęsnym, to przez pewnien czas także było mocno związane ze sportem. Kilka lat temu Dziwiszek podobnie jak Szczęsny jest sportowcem (zamiłowanie to aktywności fizycznej odziedziczyła po ojcu sportowcu). Trenowała skok o tyczce i to z sukcesami. To do niej należał rekord Polski młodziczek (dziewczęta w wieku 14-15 lat).  Wcześniej uprawiała akrobatykę sportową, lecz ze względu na złe warunki fizyczne, musiała przerwać treningi. Była po prostu za wysoka.

Dziwiszek za sobą show-biznesowa przygodę. Wystąpiła w kilku serialach: "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Plebanii", czy "Niani". W Londynie, gdzie studiowała prawo, zaczęła też na poważnie rozwijać swoją karierę modelki. Dzięki czemu mogliśmy oglądać jej zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, ale też wybiegów.

ZI