Karolina Malinowska ODMIENIONA. Zdecydowała się na zabieg i... zmianę stylu. Jest SUPER

Karolina Malinowska razem z mężem promuje nowy zapach Avon Alpha. Uwagę zwraca nowy wygląd modelki.
Malinowska odmieniona Karolina Malinowska odmieniona. Zdecydowała się na zabieg. Karolina Malinowska zdecydowała się na wybielenie zębów. Efekty są naprawdę powalające - prezentuje się teraz jeszcze lepiej niż wcześniej! Karolina Malinowska razem z mężem promuje nowy zapach Avon Alpha. Uwagę zwraca nowy wygląd modelki. Karolina Malinowska zdecydowała się na wybielenie zębów. Efekty są naprawdę powalające - prezentuje się teraz jeszcze lepiej niż wcześniej! Dodatkowo modelka od kilku miesięcy ćwiczy z Ewą Chodakowską i dba o dietę. To jak się prezentuje, mogliśmy podziwiać podczas prezentacji nowego zapachu Avon, którego Karolina i Olivier Janiak są twarzami. Czarna, delikatnie prześwitująca kreacja, do tego ozdobne kimono i złoty pasek podkreślający talię. Idealnie? Na pewno blisko perfekcji. Podoba się Wam "nowa" Karolina Malinowska?

Karolina Malinowska zdecydowała się na wybielenie zębów. Efekty są naprawdę powalające - prezentuje się teraz jeszcze lepiej niż wcześniej! Dodatkowo modelka od kilku miesięcy ćwiczy z Ewą Chodakowską i dba o dietę. To jak się prezentuje, mogliśmy podziwiać podczas prezentacji nowego zapachu Avon, którego Karolina i Olivier Janiak są twarzami.

Czarna, delikatnie prześwitująca kreacja, do tego ozdobne kimono i złoty pasek podkreślający talię. Idealnie? Na pewno blisko perfekcji.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Podoba się Wam "nowa" Karolina Malinowska?

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Karolina Malinowska ODMIENIONA. Zdecydowała się na zabieg i... zmianę stylu. Jest SUPER
Zaloguj się
 • Gość: ksyro

  0

  do garów nie macie o kim pisać kto to jest

 • Gość: Karo

  0

  Wygląda akurat jak stary kredens.okropne te sztuczne kły

 • Gość: Olla

  0

  Ona ich nie wybieliła- ma zrobione licówki i promuje klinikę z Wrocławia na swoim instagramie. Coś nie w temacie dziennikarze ;)

 • Gość: Styl

  0

  To ciuchy Roberta Czerwik ?

 • Gość: skrytykrytyk

  0

  piękni ludzie... :) miło popatrzeć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX