Córka Artura Żmijewskiego też będzie gwiazdą? Ewa ma wielki talent, ale nie będzie aktorką

Artur Żmijewski może być dumny z córki. Ewa rozwija swój talent w prestiżowej szkole w Los Angeles.
Nowa gwiazda? Córka Artura Żmijewskiego też będzie gwiazdą? Artur Żmijewski może być dumny z córki. Ewa rozwija talent w prestiżowej szkole muzycznej w Los Angeles. W sieci można już też obejrzeć nagrania jej występów. Artur Żmijewski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Być może wkrótce okaże się jednak, że w swojej rodzinie wcale nie będzie jedyną gwiazdą! Talent - choć nie aktorski - ma też bowiem córka gwiazdora serialu "Ojciec Mateusz", Ewa! 23-latka jest utalentowaną wokalistką, która od pewnego czasu rozwija swoje umiejętności w prestiżowej szkole muzycznej w Los Angeles. W sieci można już też obejrzeć nagrania z występów Ewy, która jest najstarsza z trójki dzieci Artura Żmijewskiego i jego żony, Pauliny. Dla aktora rozstanie z ukochaną córką było ponoć dużym przeżyciem. Na szczęście, Ewa stara się bywać w Polsce jak najczęściej, a tata zawsze podkreśla, że ma tu swój rodzinny dom i bezpieczną przystań: - Dom rodzinny jest twoim azylem. Możesz tutaj wrócić bez względu na wszystko - cytuje przekazywane córce przed każdą powrotną podróżą do USA słowa aktora dwutygodnik "Na Żywo". Wiedzieliście, że Ewa Żmijewska jest tak utalentowaną wokalistką?

Artur Żmijewski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Być może wkrótce okaże się jednak, że w swojej rodzinie wcale nie będzie jedyną gwiazdą!

Talent - choć nie aktorski - ma też bowiem córka gwiazdora serialu "Ojciec Mateusz", Ewa! 23-latka jest utalentowaną wokalistką, która od pewnego czasu rozwija swoje umiejętności w prestiżowej szkole muzycznej w Los Angeles.

W sieci można już też obejrzeć nagrania z występów Ewy, która jest najstarsza z trójki dzieci Artura Żmijewskiego i jego żony, Pauliny.

Dla aktora rozstanie z ukochaną córką było ponoć dużym przeżyciem. Na szczęście, Ewa stara się bywać w Polsce jak najczęściej, a tata zawsze podkreśla, że ma tu swój rodzinny dom i bezpieczną przystań:

Dom rodzinny jest twoim azylem. Możesz tutaj wrócić bez względu na wszystko - cytuje przekazywane córce przed każdą powrotną podróżą do USA słowa aktora dwutygodnik "Na Żywo".

Wiedzieliście, że Ewa Żmijewska jest tak utalentowaną wokalistką?

 

IN