Natasza Urbańska wyglądała PIĘKNIE. Towarzyszyła jej córka. Kalina rośnie jak na drożdżach!

Natasza Urbańska na charytatywnym pokazie zorganizowanym przez Omenę Mensah pojawiła się z córką. Mała Kalina to jej klon!
Kalina jak Natasza Natasza Urbańska wyglądała pięknie. Towarzyszyła jej córka. Natasza Urbańska na charytatywnym pokazie zorganizowanym przez Omenę Mensah pojawiła się z córką. Mała Kalina to jej klon! Natasza Urbańska na charytatywnym pokazie zorganizowanym przez Omenę Mensah pojawiła się z córką. Mała Kalina to jej klon! Natasza Urbańska była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się w miniony weekend na zorganizowanym przez fundację Omeny Mensah charytatywnym pokazie mody. Gwiazda, która ostatnio dość rzadko pojawia się na takich imprezach, wybrała na tę okazję prostą stylizację, na którą złożyły się oliwkowe szorty u wzorzysty t-shirt. Krótkie spodenki odsłoniły zgrabne nogi Urbańskiej i musimy przyznać, że w takim wydaniu aktorka wyglądała naprawdę dobrze. Udział w pokazie był dla Nataszy Urbańskiej nie tylko okazją do pomocy w słusznej sprawie, ale również... pochwaleniu się córką! Kalina - owoc związku gwiazdy i Janusza Józefowicza - ma już 7 lat i powoli wyrasta na prawdziwą kopię swojej pięknej mamy! To wrażenie spotęgował w dodatku fakt, że dziewczynka na imprezę przyszła w niemalże identycznej stylizacji, co Urbańska. Myślicie, że też będzie chciała pójść w ślady swoich sławnych rodziców?

Natasza Urbańska była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się w miniony weekend na zorganizowanym przez fundację Omeny Mensah charytatywnym pokazie mody.

Gwiazda, która ostatnio dość rzadko pojawia się na takich imprezach, wybrała na tę okazję prostą stylizację, na którą złożyły się oliwkowe szorty u wzorzysty t-shirt. Krótkie spodenki odsłoniły zgrabne nogi Urbańskiej i musimy przyznać, że w takim wydaniu aktorka wyglądała naprawdę dobrze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Udział w pokazie był dla Nataszy Urbańskiej nie tylko okazją do pomocy w słusznej sprawie, ale również... pochwaleniu się córką! Kalina, owoc związku gwiazdy i Janusza Józefowicza, ma już  7 lat i powoli wyrasta na prawdziwą kopię swojej pięknej mamy! To wrażenie spotęgował w dodatku fakt, że dziewczynka na imprezę przyszła w niemalże identycznej stylizacji, co Urbańska.

Myślicie, że też będzie chciała pójść w ślady swoich sławnych rodziców?

 

IN