Kinga Duda w "CKM"! Trafiła na listę najseksowniejszych Polek. "Fenomenalne nogi"

Kinga Duda znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu najseksowniejszych Polek magazynu dla mężczyzn "CKM". W uzasadnieniu doceniono jej nogi i... zamiłowanie do imprez w stolicy.
Kinga Duda w rankingu "CKM"! Trafiła na listę najseksowniejszych Polek. "Fenomenalne nogi" Córka prezydenta Andrzeja Dudy nieustannie budzi zainteresowanie mediów. Kinga unika świata showbiznesu, ale ten, najwyraźniej, ciągle o niej pamięta. Studentka prawa właśnie trafiła na listę 50 najseksowniejszych Polek magazynu "CKM". I to na 5. miejsce! Studentka, imprezowiczka z najmodniejszych warszawskich klubów, posiadaczka fenomenalnych nóg - tak "pierwszą córkę" opisują redaktorzy "CKM". Kinga Duda w rankingu wyprzedziła wiele gwiazd, m.in. Dodę (49.), Natalię Siwiec (23.) i Annę Lewandowską (12.).

Córka prezydenta Andrzeja Dudy nieustannie budzi zainteresowanie mediów. Po niedawnym epizodzie z modelingiem, raczej unika świata showbiznesu, ale ten, najwyraźniej, ciągle o niej pamięta. Studentka prawa właśnie trafiła na listę 50 najseksowniejszych Polek magazynu "CKM". I to na 5. miejsce!

Studentka, imprezowiczka z najmodniejszych warszawskich klubów, posiadaczka fenomenalnych nóg - czytamy w podpisie do zdjęcia.

Tuż przed "pierwszą córką" uplasowała się modelka i "Słowianka Donata" Ola Ciupa, która pochwaliła się tym faktem na Instagramie.

Number 4 in Poland ?? 50 najseksowniejszych Polek ???????? CKM lipiec?? @ckmpolska dzieeeeeekujeeeeee !!!!! ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola Ciupa (@ola_ciupa)

Kinga Duda w rankingu wyprzedziła takie gwiazda jak Doda (49.), Natalia Siwiec (23.) czy Anna Lewandowska (12.). Pełna lista w druku ukaże się w poniedziałek. Wtedy dowiemy się, kto zdaniem magazynu zasłużył na tytuł najseksowniejszej Polki.

 

EK

Więcej o:
Komentarze (95)
Kinga Duda w "CKM"! Trafiła na listę najseksowniejszych Polek. "Fenomenalne nogi"
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  Oceniono 15 razy 15

  Wolałbym zdjęcia Marty Kaczyńskiej - może dowiedzielibyśmy się gdzie są miliony ukradzione państwu przez jej męża... Czy nie powinno się jej skonfiskować majątku na poczet odzyskania skradzionych pieniędzy?

 • boo.boo

  Oceniono 11 razy 11

  No to spodziewam się, że na pierwszym miejscu Krycha Pawłowicz, a zaraz za nią Marzena Wróbel.

 • Gość: Rozka

  Oceniono 8 razy 8

  Tia, wszystkie te córki wysokiej władzy sa oczywiście najzdolniejsze, najseksowniejsza i najpiękniejsze tylko jakoś tak dopiero jak tatusiowie do stanowisk dochodzą ( Buzek, Duda, Kaczyński itd. )
  Może jedynie Weronika Rosati zasługuje na piano pięknej kobiety .

 • kocurxtr

  Oceniono 7 razy 7

  tata członek mafii
  córeczka szmaci sie po nocnych klubach i porno-gazetkach
  klasyka..

 • Gość: wuj wszystkich wujów

  Oceniono 6 razy 6

  Zaś tam, nogi... ważne, że studiuje prawo tam, gdzie jej tatko też studiował prawo.

 • marco60

  Oceniono 6 razy 6

  Redaktorku mierny -lecz sie na oczy

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  ta lokata to tak z urzędu???? może dudus da plotkowi jakąs darowizne ---chyba bardzo na to liczycie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX