Amber Heard bardzo wychudła. "Wygląda przerażająco". Przez ubytek wagi ma problemy w pracy

Właśnie pojawiły się nowe zdjęcia Amber Heard, które dosłownie przerażają. W oczy kłuje zatrważająco wątła sylwetka żony Johnny'ego Deppa.

Niezależnie od tego, kto w sporze Johnny Depp-Amber Heard okaże się mieć rację, to widać, że ten rozwód wiele kosztuje emocjonalnie przede wszystkim ją. Aktorka ma być nachodzona przez współpracowników gwiazdora, a teraz widać, że ma też inne problemy. Jak podaje DailyMail.co.uk schudła ponad 9 kilogramów. Najnowsze zdjęcia Amber Heard przerażają.

 

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA >>

 

Paparazzo przyłapał Amber Heard jak wchodziła do jednego z biurowców w Los Angeles. Wychudzone ramiona, praktycznie brak bioder i biustu, nie taką Amber Heard zwykliśmy oglądać. Problemy z wagą mają być konsekwencją gorzkiego rozwodu z Deppem. Tak duży ubytek kilogramów oznacza także kłopoty przy projektach zawodowych. Jak podaje TMZ, przez to przesunie się produkcja najnowszego filmu "Liga Sprawiedliwych".  Aktorka miała lecieć do Londynu na przymiarkę kostiumów, jednak podróż odwołano.

Produkcja uznała, że nie jest jeszcze gotowa, aby wystąpić przed kamerą. Wszystko przez jej wagę - mówi osoba związana z filmem serwisowi TMZ.

ZI