Angelina Jolie znów schudła? Założyła luźną sukienkę, ale popatrzcie na ręce

Temat szczupłej sylwetki Angeliny Jolie wraca co jakiś czas. Aktorka założyła co prawda luźną sukienkę, ale odsłoniła ręce. Jak wygląda?
Angelina Jolie znów schudła? Założyła luźną sukienkę, ale popatrzcie na ręce... Temat wychudzonej sylwetki Angeliny Jolie co jakiś czas pojawia się w mediach. W kwietniu jeden z amerykańskich tabloidów ogłosił nawet, że aktorka jest tak chuda, że "umiera". Brad bardzo się martwi, że Angie może umrzeć i jest nawet gotów wystąpić o rozwód, bo uważa, że może to jakoś nią wstrząśnie. Oglądanie tego, jak Angelina się niszczy, jest dla niego i dla dzieci zbyt trudne - mogliśmy wtedy przeczytać w "National Enquirer". Aktorka z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jej sylwetka jest w centrum zainteresowania mediów. Dlatego najczęściej pojawia się publicznie w luźnych, zwiewnych kreacjach. Kilka dni temu gwiazda wybrała się z synami do restauracji. Miała na sobie luźną sukienkę na cienkich ramiączkach, a na ramiona zarzuciła szal. Czy rzeczywiście wygląda na wychudzoną?

Angelina Jolie w sobotę wybrała się z 7-letnim synem Knoxem na zakupy w Nowym Jorku. 41-latka miała na sobie luźną czarną sukienkę, na którą początkowo narzuciła szal. Gdy jednak go zdjęła, zwróciliśmy uwagę na jej ręce, które wyglądały wyjątkowo szczupło.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Temat zbyt chudej sylwetki aktorki co rusz powraca w mediach. Aktorka z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jej sylwetka jest teraz w centrum zainteresowania mediów. Dlatego ostatnio niemal zawsze zakrywa ręce i ramiona szalem. Tego samego dnia aktorka razem z synami, Knoxem i Madoxem, wybrała się do restauracji. Tym razem miała na sobie sukienkę na cienkich ramiączkach, ale zadbała już o to, by jej szal okrywał ramiona.

Portal "Daily Mail" zauważył jednak coś jeszcze - wyjątkowe podobieństwo Knoxa Jolie-Pitta do Brada Pitta.

Knox - jedno z trojga biologicznych dzieci Angeliny i Brada Pitta - jest lustrzanym odbiciem swego słynnego ojca z jego blond włosami - czytamy.

Faktycznie podobni?

BP