Emil Haidar na imprezie z... Przecieramy oczy ze zdumienia! "Widać, jak szanujesz byłą partnerkę"

Już kiedy myśleliśmy, że rozstanie Dody i Emila Haidara nie może być bardziej burzliwe, biznesmen wybrał się na imprezę z...Agnieszką Szulim!
Emil Haidar na imprezie z Szulim Przecieramy oczy ze zdumienia! Emil Haidar wrzucił na Instagram zdjęcie z Agnieszką Szulim, czyli największym wrogiem jego byłej partnerki - Dody. Wg internautów to celowy cios w jej stronę. Doda przyzwyczaiła nas już do tego, że jej rozstania zamieniają się w medialny spektakl. Emil Haidar, wkrótce po tym, jak za pośrednictwem prawnika zażądał od ukochanej zwrotu wszystkich prezentów, znalazł sobie nową miłość. Doda nie zniknęła jednak całkiem z jego życia. Trudno nam uwierzyć, że wspólne zdjęcie z największym wrogiem wokalistki, nie miało być ciosem w jej stronę. A jednak to dzieje się naprawdę - Emil Haidar zamieścił na Instagramie zdjęcie z Agnieszką Szulim! Tak samo zaskoczeni byli internauci. Ci również zinterpretowali zdjęcie, jako wymierzone w Dodę. "Widać, jaki masz szacunek do byłej partnerki. Coś okropnego" - skomentował jeden z nich. Jak myślicie, Dorota się przejmie?

Doda przyzwyczaiła nas już do tego, że jej rozstania zamieniają się w medialny spektakl. Emil Haidar, wkrótce po tym jak za pośrednictwem prawnika zażądał od ukochanej zwrotu wszystkich prezentów, znalazł sobie nową miłość, ale Doda całkiem z jego życia nie zniknęła. Trudno nam uwierzyć, ze wspólne zdjęcie z największym wrogiem wokalistki, nie zostało pomyślane jako przytyk w jej stronę. To dzieje się naprawdę - Emil Haidar zamieścił na Instagramie zdjęcie z Agnieszką Szulim!

 

Party time??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Emil Haidar (@emil.haidar)

 

Tak samo zaskoczeni byli internauci. Ci również zinterpretowali zdjęcie, jako wymierzone w Dodę.

Widać, jaki masz szacunek do byłej partnerki. Coś okropnego - skomentował jeden z nich.

Jak myślicie, Dorota się przejmie?

Doda na próbie TAŃCZY NA RURZE. Internauci: Co za kocie ruchy! Zgadzamy się. A do tego te szorty... Petarda!

 

EK